17 Ekim 2016 #6703297

Philips'in İlgisizliği hat Safhada

10 gün önce Philips GC8650/80 model kodlu ütü ile ilgili buradan şikayetimi belirttiğim halde ne ilgili firma tarafından arandım ne de yanıt bulabildim. Aynı anda B*** adına şikayette bulunduğum çamaşır makinem değişime girdi.


Philips'ten bekle ki cevap alabilesin! 60 gün memnuniyetsizlik nedeniyle iade hakkım varken oyalanıyorum! Tek yaptıkları müşteri hizmetleri numarasını ve web adresini vermek olan bu firma artık çalışma stratejisini değiştirmeli!

Canan 3.635 Okunma

Cevaplar

  • Canan18 Ekim 2016

    Ben tarafınıza memnuniyetsizliğimi 13 Ekim'de yapmadım. Öncelikle müşterilerinizle doğru düzgün ilgileniniz. 9.8.2016 tarihinde alındı ancak alındıktan 10 gün sonra 19.8.2016 tarihinde "müşteri kesinlikle iadesini istiyor" ibaresini yazdırıp ürünü geri verdim. Fakat bana ürün eşdeğerleri ile aynı çalışıyor denilerek geri verildi. Şimdi bu haksız cevaptan ötürü ya ürününüzü geri alın ya da ben yasal işlemlere başlayayım! Tüm evraklarım elimde!

  • Philips Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın D., Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, işlemleriniz kontrol edilmiştir. Cihazınızı 09.08.2016 tarihinde almış olduğunuz yer almaktadır. Ancak ürünlerimizin memnuniyetsizlikten kaynaklı para iade süresi ilk 60 gündür. 13 Ekim tarihinde satın alma tarihinizi tarafımıza iletmiş olduğunuzdan dolayı iade işlemlerinizin gerçekleştirilemediğini tarafınıza üzülerek belirtmek isteriz. Ürününüzde bir arıza söz konusu ise ya da üründe üretimden kaynaklı bir arıza olduğunu düşünmekte iseniz en yakın yetkili servisimzie teslim ederek tarafımıza bilgi aktarabilirsiniz. Kontrolleri bizim tarafımızdan sağlanılarak yetkili birimleirmize aktarılıyor olunacaktır. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

  • Philips Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın D., Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön