05 Nisan 2013 #1726838

Philips Yetkili Servisin Arıza Dışında Başka Arızaları Çıkarıp Fazla Para İstemesi!

Süpürgemin kablosunda arıza verdiğinden Aydın Yetkili servisine süpürgeyi getirip bıraktım. Bana arızasını tespit edip döneceklerini söylediler. Bir süre sonra bani arayarak motorunun yandığını üst kapağının, sarım makarası ve kablosunun değişmesi gerektiği ücretinin 180 TL olduğunu söylediler.


Bende servise süpürgenin sadece kablosunda arıza olduğunu ve değişmesini söyledim bana bizden daha iyi mi biliyorsun biz kabloyu değiştirmeyiz hepsini yaparız dediler ısrarıma rağmen yapmadılar. Süpürgeyi başka yere götürüp kablosunu değiştirdim çalışmaya başladı. Servise tekrar gelip kabloyu değiştirip çalıştığını söyledim bizi ilgilendirmez dediler,sizi şikayet edeceğimi söyledim bildiğin yere et dediler.

Mehmet 155 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Çetinkaya, Cihaz motorunun aşırı ısısından kaynaklı, plastiklerinde erime oluşmuştur.Sadece kablo onarımında tam olarak problemin giderilemeyeceği nedeniyle üst kapak ile birlikte motor değişiminin gerektiği tespit edilmiştir.Yalnızca kablo sorununun giderilmesi ile bu durum tekrarlanabilecektir.Yetkili olmayan birimlerce yapılan işlemler için herhangi bir inceleme yapamamaktayız. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön