02 Eylül 2013 #1988751

Philips Ütünün Buhar Düğmesindeki Arıza!

30.12.2012 tarihinde satın aldığım Philips Azur Buharlı Ütümü (GC4870/22) aynı arıza sebebi ile 8 ayda 4 kez servise götürdüm. Şikayetim buhar düğmesinin arızalanması. Bu şikayet ile servise her teslim ettiğimde aynı şeyi anlatıyorum ve servisten her alışımda en fazla iki kez ütü yapabiliyorum. Sorun sürekli tekrarlanıyor. Öyle ki servis aynı ay içerisinde iki kez kayıt açamayacağını söyleyerek bazı teslimatlarımı kayda girmeden tamirini yapıyor.


Servise götürüp getirme masraflarım ütünün yarı parasını buldu. Ben ütünün kalıcı olarak tamir edilmesini yada yenisi ile değiştirilmesini istiyorum. Yetkililerden gereğini rica ederim.

Guzin 1.039 Okunma

Cevaplar

  • Guzin11 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İddia ettiğiniz gibi bir tamir işlemi asla gerçekleştirilmedi. Bana "yeni ütü veriyoruz" diye ikinci el bir ütü verdiler. Üzerindeki yazılar silinmiş, kısaca ütü kullanılmıştı. Yani ne ütüm tamir edildi ne de yenisi verildi tamamen farklı ve kullanılmış bir ütü teslim edildi. Ütü benim eski ütü kutumun içerisine koyulmuştu ve garanti belgesi yoktu. Bana 15 gün sonra garanti belgesi düzenlenecek denildi. Hakikaten de bana sonrasında bir garanti belgesi verildi ancak garanti belgesi üzerindeki seri numarası ile ütünün seri numarası tutmuyordu. Yeni verilen ütü eski ütümden de kötü, aynı düğme yine arıza yapıyor. Ben ütüyü servise götürmekten sıkıldım. Dünyanın masrafını yaptım. Çok mağdur edildim. Firmanıza olan güvenim de derinden sarsıldı.

  • Philips Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Çakırer, Ürününüz ile ilgili olarak merkezi servisimizde onarım işlemi sağlanmıştır.Ürün yetkili servisimizde teslim alabilirsiniz. Her türlü konu ya da sorun ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

  • Philips Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayin Müşterimiz, Probleminiz ilgili birimlere iletildi. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bilginize. Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön