16 Nisan 2013 #1747115

Philips Ütü Su Damlatıyor!

PerfectCare Xpress Kompakt jeneratörlü akıllı ütü çok da akıllı değilmiş. Fahiş fiyatına rağmen hem ütülerken su damlatıyor hem de çok etkili ütülemiyor. 50 liralık bir ütünün yapacağından çok fazla birşey yaptığını kesinlikle söyleyemem. Tam bir para tuzağı. Acaba bozuk mu diye servisini aradım gelip de ürünü alamayacaklarını kazanlı ütü olsaydı ancak evden alabileceklerini söylediler. Kazanlı ütü fiyatı kadar ücret ödediğim bir ütünün bir de servisinin peşinde koşmamı bekliyorlar. Philips yetkililerini kınıyorum.

Filiz 1.437 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Özdemir, Telefonda da aktardığımız üzere cihazınızda bir problem mevcut değil ise iade merkezimize fatura tarihinden itibaren 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Ancak ürün sorunu mevcut ise ürün onarımı sağlanarak yine iade edebilirsiniz. İade Merkezimiz İstanbul : 0 216 355 73 44 Ankara: 0 312 472 78 23 Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

  • Filiz18 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Cihaz modeli PerfectCare Xpress Kompakt jeneratörlü akıllı ütü , ECO GC5060 , nisan 6-7 2013 tarihinde aldığım ütü sürekli damlatıyor. istanbuldaki servisi aradığımda bulunduğunuz ildeki servisi arayın gelip alsın demişti fakat kazanlı olduğu için bulunduğumuz ildeki servis alamayacağını söyledi. ben ütümün tamir edilip bana verilmesini istemiyorum. ütümü kazanlı ütüyle değiştirmek istiyorum çünkü performansı beni hayal kırıklığına uğrattı. bunun için gereğinin yapılmasını rica ediyorum. hiç kimse güvenilir bir markadan yeni aldığı bir ürünü tamir edip kullanmak istemez. philipsin memnun olmazsanız değiştirebilirsiniz güvencesine güvenerek tüm elektronik eşyalarımı bu markadan alıyordum ama teferruatlarla diğer markalardan daha fazla oyalama politikası uygulanıyormuş

  • Philips Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Özdemir, Cihaz model kod bilginizi,satın alma tarihini ve başvurduğunuz servis bilgisini iletebilirseniz size memnuniyetle yardımcı olabiliriz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön