13 Şubat 2013 #1630202

Philips Ürün İadesi İstiyorum!

19-09-2012 tarihinde hepsiburda dan kazanlı buhar ütü aldım.Modeli gc9520/02 son çıkan modellinden. fakat aldığım günden beri kullanmaktan çok servise gitti. İlk arıza sebebi makinaya yazılım yapılmadığı için buhar vermiyordu. İkinci arızası kazandan su akıyordu ve güçlü buhar vermiyordu.


Şimdi de yine buhar vermiyor ve kireç akıtma ışığı yanıp sönüyor temizlememe rağmen. Danışma hattını aradığımda bir sene içinde 4 kez arızalı yada garanti kapsamında 6 kez arızalı olma durumunda iade yapılıyor denildi. Ben bir sonraki arızayı artık beklemek istemiyorum. Fiyatı oldukça yüksek olan bu ürünü servislere gidip düzeltilsin diye vermedim. Philips ten hiç memnun değilim.İade etmek istiyorum!

Esra 498 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Solak, Cihazınızın kontrolleri için Bahçelievler servisimize bilgilendirme yapılmıştır.Sizlere ulaşarak inceleme yönünde yardımcı olacaklardır.Kontroller sonucuna göre gerçekleştirilecek işlemle ilgili bilgi vereceklerdir.Ürün iade işlemi satın alma tarihiniz itibari ile ilk 30 gün içerisinde gerçekleşmekteydi.Bu nedenle cihazınızın probleminin giderilmesi yönünde sizlere yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla, Philips Tüketici Danışma Merkezi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön