27 Eylül 2013

Philips Twitter Yarışmasında Haksızlık!

Bir kaç gün önce Twitter'da Philips sayfası Powerproolsaydım hashtagi ile en yaratıcı Tweeti atana elektrik süpürgesi hediye edecekti ve birince olan kişi geçen günlerde açıklandı ama kazanan kişinin attığı tweet "Yüksek emiş gücümle evimdeki bütün tozları hızlıca çekip, kalan vaktimi sevdiklerimle geçirirdim" idi.

Bu tweette görüldüğü gibi yaratıcılıkla alakası pek yok. Jüri nasıl bir jüriyse artık kendi adamlarına kazandırdıklarını düşünüyorum. Yoksa bu tweete kimse yaratıcı tweet demez. Philips gibi bir firma böyle kalitesiz işler yapmamalıydı. Bu haksızlığı düzeltmenizi rica ediyorum.

Tolgahan 246 Okunma

Cevaplar

  • Tolgahan27 Eylül 2013

    Hem yarışmada en yaratıcı tweet'e ödül verilecek diyosunuz hem de burada belirleyici bir kriter olarak yaratıcı bi tweet olmasının gerekmediğini söylüyosunuz.Buradaki çelişki neden kaynaklanıyo?

  • Philips Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Coşar, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak,yarışmalarda verilen cevapları eşit şartlarda hiçbir etki altında kalmadan objektif olarak değerlendirilmektedir.Seçimlerimizde başka belirleyici bir kriter yoktur, ilginize teşekkür ederiz Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

  • Philips Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayin Müşterimiz, Probleminiz ilgili birimlere iletildi. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bilginize. Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön