24 Ocak 2015

Philips Tekrar Eden Ütü Arızası

Tekrar eden ütü arızası Ö** F**A*** | 2015-01-24 14:33:25 Yaklaşık bir yıl önce Philips marka akıllı ütü aldım. Yaklaşık bir ay evvel ütü yaparken şebekede elektrik varken ütünün elektriği kesildi.

Samsundaki Philips yetkili servisine götürdüm.

Yaklaşık on gün sonra ütüyü onardıklarını söylediler. Ütüyü alıp eve gittim. Giysileri ütülemeye başladım. Kısa bir süre sonra ütünün ısınmadığını fark ettim. Dün (23.01.2015) yine servise götürdüm.
Evimizdeki tüm elektrikli eşyalar normal olarak çalışırken (TV, buzdolabı, çamaşır makinesi Vs.) bu ütünün ikinci kez sorun çıkarmış olmasının evin elektriği ile ilgisi olmadığını düşünüyorum.

Yardımınızı rica ediyorum.

Ömer 2.640 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Şubat 2015

    Merhaba, servise ikinci kez götürdükten üç gün sonra servise uğradım. İkinci kez kart değiştirdiklerini ve böylece ütünün onarıldığını söylediler. Ütüyü alıp eve geldim. Fakat ütünün servse götürmeden önceki gibi verimli ısı ve buhar üretmediğini gördüm. Ayrıca ütünün altından su damladığını fark ettim. Bu kes yetkili servi yerine Philips genel merkezi aradım. Ütünün Samsun serviste onarılmadığını, bu nedenle genel merkeze göndermek istediğimi söyledim. Servis aracılığı ile gönderebileceğimi söylediler. Ben de bugün (06.02.2015) ütüyü yetkili servise teslim ettim. Sorun bende mi, yetkili serviste mi yoksa Philips genel merkezde mi inanın anlayamadım.

  • Philips Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın Aydemir, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulaşmıştır.   İşlemleriniz ile ilgili size en kısa zamanda yardımcı olmak isteriz. Şikayetiniz ile ilgili Samsun servisimizle irtibata geçilmiştir. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanıp yardımcı olunacaktır. Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön