11 Şubat 2014
Yorum Yap
#2288710

Philips Sorunlu Yedek Parça!

Philips 'in FC9222 modeli elektrikli süpürgesini beş yıldır kullanmaktayım. Süpürgenin oynar başlığını bu süre içerisinde tamiri olmadığı için üç defa yeniden almak zorunda kaldım. Yedek parçalarda oldukça pahalı (ithal olduğu içinmiş).


Servise bu durumu sorduğumda, içinde plastik yay olduğunu ve kullanıcı hatasından dolayı bozulma olduğunu söylediler. Bu durum bende, Philips ' in kalitesinde ve ticari anlayışında şüphe uyandırdı. Benzerlerinden oldukça pahalıya alınan Philips marka ürünlerin bu kadar basit ve kısa sürede bozulmaması gerektiğini düşünüyorum. Firma yetkililerinden bu durumun incelenerek, müşterilerin mağdur olmalarının önüne geçilmesini istiyorum.

Ramazan 418 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Gökmen, Şikayetvar.com sitesine yapmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Ürünle alakalı olarak ürününüzü aldığınız zaman 30 iş günü içerisinde arıza yapma durumunda montaj ve üretim hatası olduğu için garantili işlem yapılmaktadır.Bunun harici durumlarda tüketiciden kaynaklı hata olduğu için farklı bir işlem yapılmamaktadır. Görüslerinizin bizim icin önemli oldugunu belirtir, gelecek günlerde ki ürün planlamamiza isik tutacagini tarafiniza iletmek isteriz. Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz. Tesekkür eder iyi günler dileriz. Saygilarimizla Turk Philips T. A.S. Tuketici Danısma Merkezi 444 7 445

Ziyaretçi Yorumları