15 Mayıs 2013 #1800200

Philips Parçası Kırık Çıkan Makineyi Değiştirmediler!

Ankamall Aydoğanlar ticaretten PhilipsFc6843 marka halı yıkama makinesi aldık.Kurulum için philips servis elemanı geldiğinde bir aksesuarının olmadığını ve bir parçasının kırık olduğunu söyledi.Ürünü mağazaya götürdüğümüzde satış elemanları kontrol edip sorun olmadığını,servis elemanının tecrübesiz olabileceğini ,tekrar servis çağırmamızı söyledi.


2. servis elemanı da aynı sorunları söylerse değiştirme süresi geçti sözüyle muhatap olmak
istemiyoruz dedik. Asla öyle birşey olmaz dediler. 2. kez gelen servis aynı sorunları söylediğinde mağazaya gittik ve hiçbir şekilde iade -değiştirme yapmayacaklarını söylediler. Philips bu kadar lakayt çalışan ve sözünde durmayan yerlere nasıl bayilik veriyor?

Tuba 128 Okunma

Cevaplar

  • Tuba20 Mayıs 2013

    Ücretli işlemi ben her türlü yaptırabilirdim ki ürünü aldıktan sonra hasar oluşmadı ürün bana hasarlı olarak verildi.Müşteri memnuniyetini bu şekilde mi sağlayacaksınız?Şimdiye kadar bir çok philips ürünü kullandık.Özellikle süpürgenizden çok memnun olduğumuzdan bizim tavsiyemizle çevremizde en az 10 kişi philips süpürge aldı.Ürünün kalitesinin yanında firmanın sattığı malın arkasında durması ve sorun oluştuğunda çözüm sağlamasıda önemli.Bu saatten sonra philips ürünü almam ve kimseyede tavsiyede etmem.

  • Philips Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Satın Altuntaş, İlgili birimden alınan açıklama,ürün ile ilgili olarak hasar mevcut olduğundan dolayı kabul ederseniz ücretli olarak işlem yapılacaktır.Kabul ederseniz yetkili servisimiz gerekli işlemleri sağlayacaktır. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

  • Philips Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Altuntaş, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak,ürününüzün satın alma tarihini ve ürününüzü inceleyen yetkili bölge servis bilgisini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön