24 Kasım 2016
Yorum Yap
#7029629

Philips Katı Meyve Sıkacağı Hr1855 Kapatma Klips Kırılma Sorunu!

Öncelikle bu cihazdan hem annemde hem de bende var. Annemin cihazda çalışma anında titreşimden dolayı kapatma klipsi kendiliğinden atıyordu ve sonunda kırıldı. Ücretini verdik değiştirdik. Şimdi aynı sorunu kendi cihazımda da yaşadım. Bu cihazı sadece sabahları küçük kızıma 1 bardak elma suyu sıkmak için mevsiminde 3 ay kullanıyorum. Çalışırken yine klipsi yerinden attı ve bağlantı noktasındaki küçük plastik kırıldı. Şu an isim gereği Van'dayım ve yetkili servis nedim elektronik Philips ile görüştüğünü ve garanti kapsamına girmediğini söyledi. 35 TL bir fiyat talep etti. Şimdi size soruyorum ben sadece yılın 3 ayında sabahları 2 tane elmanın suyu sıkmak için kullandığım cihaz kendiliğinden kırılıp bu kullanıcı hatası olacaksa ben neden Philips alıp diğerlerinin 3 katı para veriyorum. Sıradan bir marka alırım değil mi? Philips'in ürününün arkasında durmasını talep ediyorum.

Önder Önder 1.491 Okunma

Cevaplar

 • Önder03 Aralık 2016

  Evet 10 gün geçti ve Philips bana ulaşmadı. burada şikayette bulunduğum ufak çaplı firmalar bile müşterilerine sahip cıkarken Philips gibi bir dünya markası müşterisi ile ilgilenme nezaretinde bulunmuyor. Az önce babam aradı 55 ekran bir TV alacakmış. Philips var dedi alalımmı? Sakın dedim başka markalara yönlendirdim. Bundan sonra Philips'in p sini görünce uzak duracağım.

 • Önder29 Kasım 2016

  Bu arada bugün servisten ücreti karşılığı aldığım kapama klipsinin gövdeye takılan yeri öncekine oranla çok daha kaliteli ve kalın plastikten yapılmış. demek ki Philips o parcanın ince ve kırılabilir olduğunu düşünmüş. Klipsin govdeye takilan 3-4cm lik aparatı en az 2 kat daha kalın. Diğer klipsinki ince. 2 kere hatam olmayan bir durumda bedel ödeyerek parça aldım. Yılın 2 ayı küçük ir cay bardagi elma suyu sıktığım meyve sıkacağının dayanıkligı ortada. Philips yetkilisi buradan yazıyor ama hala bana telefonla ulasmis degiller. Kendilerine mail attigimdada buradan yaziklari paylasimlari göndermişlerdi.

 • Philips Temsilcisi29 Kasım 2016

  Sayın Z., Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. İşlemleriniz hakkında sizi çok iyi anlayabiliyoruz. Ancak yedek parça ve aksesuarlar sarf malzeme grubuna ait olduğundan dolayı şirket işleyişi gereği bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek isteriz. Ürününüze ait olan yedek parçanız yetkili servisimize ulaşmıştır. Dilerseniz ücretli olarak Van yetkili servisimizden temin edebilirsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

 • Önder29 Kasım 2016

  Aradan geçen bu süre zarfinda Philips tarafıma ulaşmamıştır. O kadar para dökerek aldığımız, Philips olsun başımız sonra ağrımasın diye aldığımız marka beni şaşırtı. Bundan sonra Philips alırken 3 kere düşüneceğim. Geçen bu süre zarfinda kızıma elma sıkmak için aldığım cihazı kullanamadım. Şimdi servise gidip mecbur 35 TL ödeyim yeni klips satın alacağım. Philips kendini nasıl affetirir bilemiyorum. Ama bundan sonra kendim ve etrafımdaki insanlara Philips hakkında pek olumlu bahsetmeyeceğim.

 • Philips Temsilcisi24 Kasım 2016

  Sayın Z., Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler