13 Eylül 2013 #2009363

Philips İade Konusunda Yanılttı!

Evium sitesinden satın aldığım Phillips marka vücut bakım traş makinesi elime ulaştığı gün ürünü birkaç dk denedim. Ama ürün söylenen özelliklerin hiçbirin taşımıyor. Tam anlamıyla kötüydü. Evium sitesini arayıp hemen durumu bildirdim ama ürünü iade alamayacaklarını söylediler. Resmen insanları yanıltıyorlar.


Ürünün adı ve kodu Philips TT2021 BodyGroom Erkek Vücut Bakım Kiti. Yetkili servise götürmemi söylediler . Bağıra bağıra reklam yapan site ve Phillips memnuniyetsilik garantisinin bu üründe geçerli olmadığını söylediler. Buradan zaten ürünün nasıl ise yaramaz olduğu belli oluyor. Hakkımı helal etmiyorum.

Selma 206 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Özdemir, Ürününüz ile iglili olarak teknik bir arıza durumunda yetkili servislerimiz memnuniyetle yardımcı olmaktadır.Fatur atarihinden itibaren ilk bir ay içerisinde Philips'den kaynaklı bir arıza durumunda ürününüze değişim sağlanmaktadır.Bu durumunda yetkili servisimizce tespit edilmedi gerekmektedir. Yasal olarak ürün ile ilgili olarak memnuniyetsizlikden dolayı herhangi bir iade ya da değişim işlemi olmamaktadır. Yetkili servislerimize aşağıdaki link'de mevcuttur. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön