27 Haziran 2013

Philips Göğüs Pompasının Çekiş Gücü Zayıf!

Viaport joker mağazasından Philips avent marka göğüs pompası aldım. Çekiş gücü çok zayıf. Normal şartlarda bir göğüs pompası, süt akışını hızlandırmalı, sütü arttırmalıdır. Cihazı çalıştırdığımda göğüs ucu hareket bile etmiyor. Daha 2 günlük bir cihaz için ürün değişimi ya da para iadesi istediğimde ,yapacakları bir şey olmadığını söylediler.


Şikayetime geri dönüş bile yapmadılar. Ayrıca ilgili satış mağazası ve Philips müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdiğimde hiç ilgilenmediler.Ürün ayıplı bir ürün; müşteri hizmetlerinde görüştüğüm şahıs da laubali.

Süleyman 242 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi27 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak cihaz model kod bilgisini iletmenizi ayrıca göğüs pompalarımız ile ilgili olarak genel bir sorun mevcut değildir.Ürün inceleme işlemleri sağlanmaktadır.Teknik olarak bir sorun mevcut ise memnuniyetle yardımcı olabiliriz.Yetkili servis listemiz aşağıdaki linkte mevcuttur.Size uygun yetkili servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön