03 Ocak 2015

Philips Genel Arıza İçin Para İstiyor

Philips marka elektrik süpürgesi aldım, fkat almaz olsaydım. Emiş gücü sözde yüksek olsun dedik ama çekme yapmıyordu. 2 aylık cihazı yetkili servise götürdüm. Emiş gücünde zayıflık olduğunu söyledim ve yetkili servis personeli makinaya bakmadan bana bu cihazların filtreleri problemli dedi. Bende değiştirmesini söyledim, 33,5 TL fiyat söyledi ve kullanıcı hatasıymış. (makinanın içindeki filtreyi yedim ya ondan sanırım). Yinede verdim. Elimde yok dedi ve bilgisayardan kontrol etti Türkiye distribütöründe de olmadığını söyledi. Form açmasını ve bana yazı vermesini söyledim ama form açamayacağını ve yazı veremeyeceğini söyledi.

İsmet 3.674 Okunma

Cevaplar

  • İsmet19 Ocak 2015

    Değerlendirmeye değer bir hizmet olmadığı için yorumsuz.

  • Philips Temsilcisi07 Ocak 2015

    Sayın Koç, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır. Belirtmiş olduğunuz yedek parça sarf( kullanıldıkça aşınma özelliğine sahip) malzemeler arasında yer almaktadır. Sarf malzeme tüketici kanunu tarafından belirtilmiş olup kullanma kılavuzunun garanti bölümünde " Garanti, aşınmaya tabi olan veya niteliği gereği sarf malzemesi olarak nitelendirilen veya camdan yapılmış ürünleri ve/veya ürün parçalarını kapsamaz" olarak ifade edilmektedir. İşlemleriniz ile ilgili yetkili servislerimizle iletişime geçerek talep ettiğiniz yedek parçayı ücretli olarak temin etmeniz gerekmektedir. Parçanın tarafınıza temin edilmemesi ile ilgili olarak, hangi yetkili servisimiz ile irtibata geçtiğinizi tarafımıza ilettiğiniz taktirde kontrolleri sağlanıyor olunacaktır.   Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

  • İsmet03 Ocak 2015

    Ek olarak müşteri hizmetlerine ilçede oturduğumu il merkezine gidişimin 30 TL olduğunu parçanında bedelinin olduğunu ve tekrar gelmem gerekeceğini söyledim. Biz sizi ararız dediler:) tabi ki aramadılar ve ben aradım sordum. Bana mesaj gönderdiklerini söylediler. Fakat mesaj gönderilmediğini söyledim, bu defada gelmemiş olabilir dediler. Tam bir komedi yani. Müşteri memnuniyeti dedim ve makinayı hayrıma çöpe attım. Bir daha bu markayı kullanmak zorunda kalmam inşallah. Umarım bu markayı almayı düşünenlerde bir daha düşünür. Ayni müşteri memnuniyetini yaşamazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön