20 Kasım 2014

Philips Garantim Bitmediği Halde Garantisini Kabul Etmiyor

18.02.13 Tarihinde züccaciyeden saç düzleştirici aldım ve garanti belgesini kaşeleyip, imzalayarak bana verdi. Benim bildiğimde bu kaşe ve imzalı garanti belgesi servise götürüldüğünde işleme alınır çünkü diğer markaların ürünlerinde hiç sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleri ve servis ürünün garantisini kesinlikle kabul etmiyor. Onaylı garanti belgesi yanında ürünün seri numarası yazan fatura da olmalıymış, çünkü ürün 2011 yılına aitmiş. Züccaciye dükkanı kasa faturası kesebiliyor Philips'in istediği şekil olmuyor yani. İyi de aldığım yer bu ürünü 2011 yılında aldıysa seri numaralı fatura kesemiyorsa bayilik vermesin o zaman bundan bana ne?

Burcu 1.713 Okunma

Cevaplar

  • Burcu21 Kasım 2014

    Zaten ürünü çoktan çöpe attım bile.Benim amacım bunu herkesin bilmesi.Bir daha kesinlikle Philips tercih etmeyeceğim ürünün arkasında duran birçok marka var ve tekel olmadığınız marka çeşitliğinin çok olduğu bir zamanda firmalar müşteri memnuniyeti sağlamadığı yerde müşteri kaybetmeye mahkumdur.Ve sayenizde tecrübe kazandığım bu olayı hem sosyal ağlardan hem de çevremde anlatıyorum.insanlar alışveriş yaparken mağazaya aldığı ürünün markası ile anlaşmalı olup olmadıklarını sorgulamak zorunda değiller kaldı ki anlaşmamız var deseler de sonrasında bunun gerçek olmadığını öğrenmeleri de müşteriyi bağlayıcı sebepler değildir.Büyük marka olmak demek her şeyi önceden düşünmek demek..

  • Philips Temsilcisi21 Kasım 2014

    Sayın Uğuz, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, satın almış oldunuz firma satışımızı yapan anlaşmalı mağazalarımızdan değildir. Bundan dolayı garanti kapsamında işlem yapılabilmesi için faturanızı ve garanti belgenizi tarafımıza ibraz etmeniz gerekmektedir. Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön