21 Ekim 2016

Philips Garanti Süresi İçinde Olan Ütüye Aynı Sene İçinde Aynı Arızaya Para Aldılar!

Philips marka ütü bu sene aynı arızayı 2 defa yaptı. 2. arızada kireçlenme var garanti kapsamı dışında diye 50 lira aldılar. Elimdeki garanti belgesine bakınca kireçlenme garanti dışı diye bir açıklama olmadığını gördüm ve Philips Müşteri Hizmetlerini aradım verdikleri cevap: ''bu açıklama 2016'dan itibaren yazılmaya başlanmış, elimdeki ütü 2 sene garantili ve 2015'te aldım dedim bu bizim sorunumuz değile gelebilecek açıklamada bulundular.
Dünya devi firmanın verdiği cevap. Tüketici mahkemesine başvuracağım. Demek sadece satışa bakıyorlar satış sonrası sıfır.

Muhammet 2.526 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet26 Ekim 2016

  Konuyu bugün tüketici mahkemesine aktarıyorum. Teşekkürler "şikayetvar" sitesi

 • Muhammet25 Ekim 2016

  Bakım ve Temizlemenin ücretli olduğu hangi belgenizde yazıyor. (Eğer bu tür bir açıklama belgenizi ürününüzü alırken bizlere veriyorsanız ispat etmelisiniz) Bu kadar kısa sürede aynı problem 2 defa olur mu? Eğer gösteremezseniz cevabınızı kabul etmiyor ve Dünya markası Philips'in tüketici olarak bizleri mağdur/yanılttığını herkesin dikkatine sunuyorum.

 • Philips Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın S., Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, kireç temizleme işlemleri bakım ve temizleme grubuna dahil olduğundan dolayı arıza olarak nitelendirilmemektedir ve ücretli olarak destek alabilmektesiniz. Arıza durumlarında , tamir işlemi yapıldığında kullanıcı hatası mevcut değil ise garanti kapsamında işlem görmektedir. Ancak bakım ve temizleme işlemleri ücretli olarak yer almaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

 • Philips Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın S., Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön