24 Ekim 2015

Philips Garanti Konusunda Yanıltma.

Daha önce yazdığım şikayete duyarsız kalan Philips'i sitede de araştırdım. Yaklaşık 600 küsur şikayet var. Bunların çoğu garanti ile ilgili sorunlar. Garanti belgesinde bütün parçalar 2 yıl garantilidir diye bir ibare olmasına rağmen parçaları garanti kapsamından çıkarıp haksız kazanç sağlıyorlar. Örnek aldığım süpürgenin başlık kısmına sarf malzeme diyerek müşteriyi kandırıyorlar. Sarf malzemenin sözlük anlamını bilmediğimizi sanıyorlar. Bu konuyu Türk ticaret kanunu kapsamında araştırıyorum.

Hasan 1.539 Okunma

Cevaplar

 • Hasan26 Ekim 2015

  Cevap olarak işleminizin kontrolü yapılmıştır demışsiniz. Evet servis parçayı eline bile almadı. Sevisin verdiği cevap biz buna arızalı dersek Philips bize ödetir dedi. Philipsle tanıştığim için çok pişmanım.

 • Hasan26 Ekim 2015

  Philips genel müdürü sn. Göktuğ Gür'e soruyorum neden garanti belgesinde bütün parçalar iki yıl garanti kapsamındadır diye yazıyor. Göktuğ beyin bundan haberinin olmaması böyle kariyerli bir CEO'ya hiç yakışmaz eğer varsa tam bir rezalet. Ucuz bir kandırmacayla haksız para kazanma yolunu seçmişsiniz. Avmlerde Philips standlarındaki müşterileri uyarıyorum hepside teşekkür ediyor. Satıcıya yedek parçalar garanti kapsamındamı diye sorduğumda inanın yüzleri kızarıyor. Arkadaşlara tavsiyem yerli malları tercih etsinler, bütün sevisleri çok ilgili.

 • Philips Temsilcisi26 Ekim 2015

  Sayın Güler, Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, yetkili birimlerimiz ile görüşme sağlanmıştır. İşlemlerinizin kontrolleri sağlanmış olup, yedek parçalarımız sarf malzeme olarak yer almaktadır. Kırılan, hasar gören ve deforme olan tüm parçalar ücretli olarak işlem görmektedir. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

 • Philips Temsilcisi26 Ekim 2015

  Sayın Güler, Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön