07 Mayıs 2013 #1782214

Philips Garanti İşe Yaramıyor!

Yaklaşık 10 ay önce Philips marka elektirik süpürgesi aldım. Hortumun plastik kısımla metal kısmının birleşim yerindeki düğmesi düştü. Müşteri hizmetlerini arayıp garantili bir şekilde yaptırmak istediğimde aksesuarların garanti dışında olduğunu söyledi. Elektirik süpürgesinin hortumu aksesuar olup garanti dışı oluyosa lütfen neresinin garanti kapsamında olduğunu sorar mısınız?


Ayrıca düğmenin düşmesi tüketici hatasıymış tüketicinin düğmeye basma şeklimi hatalı boruyu takmak için başka yol yada eğitim alacak bir durum yok düğmeye basacaksınız ve takılcak. Servisi aradığımda borunun set olarak satıldığını ve 50 tl olduğunu söyledi. E insaf Philips firmasının mağduriyetimi gidermesini istiyorum.

Özgür 254 Okunma

Cevaplar

 • Özgür29 Mayıs 2013

  philips tüketici danışma merkezinin maltepe servisinden ücretsiz alabilirsiniz demesine rağmen maltepe servisi son derece nezaketsiz bir şekilde ücret istemiştir ve serviste yeniden danışma merkezini aramak zorunda kaldım.Philipsin müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti bilgilerinize.Ama allah razı olsun 35 gün sonunda ufacık bir saç parçasını ücretsiz alabildim.Teşekkürler philips sana

 • Philips Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sayın Soysaltürk, Yedek parçanız yetkili servsimize ulaşmıştır.(Maltepe).Müşteri memnuniyeti adıan ücretsiz temin edebilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Özgür10 Mayıs 2013

  Koskoca Phılıps firması borunun düğmesini sağlam yapamıyor ve 10 ayda bozuluyor ondan sonra buna kullanım kaynaklı zamanla oluşan hasar diyor.Heralde kullanım kaynaklı olacak kullanmıyacağım süpürgeyi neden alıcam.Ayrıca telefonum şikayet varda mevcut gerçekten ilgiliyseniz sattığınız malın arkasında duruyosanız beni arayıp sorabilirdiniz.

 • Philips Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Soysaltürk, Kullanım kaynaklı zamanla oluşan hasarlar ve parçalarda oluşan hasarlar garanti kapsamında değerlendirilmemektedir.Cihazınızın elektronik aksamında meydana gelen teknik arızalarda garantili hizmet almaktasınız.Cihazınızın model numarasını iletmeniz durumda parça kontrolünü sağlayabiliriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Philips Tüketici Danisma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön