02 Nisan 2013 #1720399

Philips Garanti İşe Yaramıyor!

Bir sene önce kadar aldığım philips azur marka ütünün garanti belgesi satıcı mağaza tarafından kaşeli olarak elimde. Buhar vermeme ve su ısıtma sorunu nedeniyle fatihte bulunan servise gönderdiğimde servis sadece garanti belgesinin yeterli olmadığını cihazın fatura veya fişinin de bulunması gerektiğini söyledi.


Bunlar elimde mevcut değil 444 7 445 nolu müşteri danışma hattıda aynı şeyi söyledi. Bu durumda garanti belgesi çok bir anlam ifade etmemekte 2 yıl boyunca fatura veya fişdemi saklamak zorundayız. Bence bunlar tüketiciden daha çok para kazanmak için yapılan şeyler. Servis ücretsiz müdahele etmiyor ya 1 yıllık ütüyü çöpe atacağız yada ne derlerse kabul edeceğiz.

Abdullah 392 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah15 Nisan 2013

  Elimde fatura yok. Bu durumda spot mağazalardan philips marka ürünler garanti kapsamında mı kalıyor. Faturayı bulamıyorum veya mevcut değil ancak cihaz philips marka ve garanti belgesi mevcut, ben zaten servise ödemeyi yapıp ütüyü teslim aldım artık sizden herhangi bir talebim yok ve bundan sonra markanızada güvenim yok ilginiz için teşekkür ederim.

 • Philips Temsilcisi06 Nisan 2013

  Sayın Aslan, Cihazınıza ait garanti belgeniz firma tarafından tam olarak doldurulmamıştır(fatura numarası).Satın alma tarihi, garanti başangıcı olarak baz alınması nedeniyle mağazadan temin edeceğiniz bir fatura örneği ile cihaz işlemlerinizin garantili olarak yapılması için sizlere yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Abdullah03 Nisan 2013

  Model GC4740/02 Azur ionic Buharlı Ütü Seri No : I 01603118 Eryılmaz Elektronik Teknik Servis Hizmetleri Fatih/İstanbul (Not : Ütü lazım olduğu için ücret karşılığı yapılmasını istedim.Ürün şu an serviste,Servis Ücreti 65 TL olarak bildirildi. )

 • Philips Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın A. ; Hangi servisle irtibata gectiğinizi ve cihaz seri numaranızı bizimle paylaştığınız takdirde size hızlı bir şekilde yardımcı olmak istediğimizi belirtmek isteriz. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön