16 Mayıs 2015

Philips Elektrikli Süpürge Dokuz Ayda Bozuldu!

Philips marka elektrik süpürgemin, gövdesinde erime sebebiyle şekil bozukluğu oldu, bu yüzden toz toplama haznesi yerine oturmuyor, şirinyer servisine götürdüm ve bize süpürgenin kullanıcı hatası olabileceğini incelemeleri gerektiğini söylediler, bir elektrik süpürgesinin gövdesi erimiş kullanıcı hatası olarak ne yapabiliriz ki süpürgenin üzerine oturup evin içinde gezinmedik ya, aşırı ısıdan makinanın gövdesi erimiş işte ne kullanıcı hatası, hatalı olan makinanın kendisi, iki ya da üç günde bir 10 dk kullanılan bir makinanın gövdesi bu kadar kısa bir sürede nasıl eriyor, hata, ayrıca 27.04.2015 tarihinden beridir parça bekliyor, bugün 16,05,2015.

Özgür 1.379 Okunma

Cevaplar

  • Özgür22 Mayıs 2015

    Elektrik süpürgesinin gövdesi ne zamandır sarf malzeme oldu acaba, saf yerine koymayın adamı bari, ben otomotiv teknikeri olarak yetkili serviste çalışan bir teknisyenim, araçların motor şanzıman onarımlarını yapıyorum, elektrik süpürgesinin ana gövdesi erimiş diyorum bana sarf malzeme diyorsunuz, sarf malzeme elektrikli süpürgenin toz torbasıdır, gövde dedigim parça süpürgenin kendisidir belliki bu süpürgelerde kronik bir sorun var aşırı ısınmada süpürgenin gövdesi ısınıp malzeme eriyor ve şekil degiştiriyor, bir daha Philips marka ürün evime giremez, daha satılan ürünün neresi sarf malzeme neresi değil onu bile bilmiyorsunuz.

  • Philips Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Sayın Ö. , Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz yedek parça sarf ( kullanıldıkça aşınma özelliğine sahip) malzemeler arasında yer almaktadır. Sarf malzeme tüketici kanunu tarafından belirtilmiş olup kullanma kılavuzunun garanti bölümünde " Garanti, aşınmaya tabi olan veya niteliği gereği sarf malzemesi olarak nitelendirilen veya camdan yapılmış ürünleri ve/veya ürün parçalarını kapsamaz" olarak ifade edilmektedir. İşlemleriniz ile ilgili yetkili servislerimizle iletişime geçerek talep ettiğiniz yedek parçayı ücretli olarak temin etmeniz gerekmektedir. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön