19 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9208161

Philips Elektrikli Süpürge Aparatım Arızalı!

1 yıl önce bana Philips elektrik süpürgesi hediye geldi. Yeni evli olduğum için yaklaşık 10 ay önce kullanmaya başladım. Gerçekten çok memnundum, çekim gücü süper, temizliğide çok kolay ve herkese öneriyordum. Yaklaşık 3 ay önce çekim gücü düştü. Motoru tozlandı ya da borularında bir tıkanma var sandım. Sürekli temiz tutmama rağmen bir değişme olmadı.


Yeni fark ettik süpürme aparatının içindeki boru yırtılmış, hava aldığı için güzel çekmiyor. İstanbul Bahçelievler'de yetkili servis garantiye girmediğini, ücretli alacağımı söyledi. Çok garip ben yaklaşık 6 ayda bir aparat mı değişeceğim? Böyle kaliteli bir ürün çok erken arıza vermiş oluyor. Sonuçta hepsini birlikte alıyoruz tüm ürünün garantili olması gerekir diye düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim (aynı sorunu yaşayan müşterinize bir kereye mahsus değişim yapalım yazmışsınız. Lütfen aynı ilgiyi bizde bekliyoruz)

Asuman Asuman 963 Okunma

Cevaplar

 • Asuman'ın Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2017

  Çok teşekkürler Philips

 • Philips Temsilcisi22 Ağustos 2017

  Sayın Çaşkurlu, Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, ilettiğiniz parça sarf malzeme sınıfına girmektedir. Sarf malzeme olan tüm yedek parça ve aksesuarlarımız garanti kapsamında yer almıyor. Memnuniyetiniz adına bir defaya mahsus olmak üzere parçanız ücretsiz olarak değiştirilecektir. Parça temini için merkez servisimize bilgi verildi. Parçanız İstanbul / Bahçelievler yetkili servisimize ulaştıktan sonra telefon ile aranacaksınız. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

 • Asuman21 Ağustos 2017

  İlginiz için teşekkür ediyorum lakin makinamı daha iyi kullanmam için sorunumu en kısa sürede gidermenizi rica ediyorum.

 • Philips Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Sayın Çaşkurlu, Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler