10 Mayıs 2013 #1790227

Philips Avent Problemli Ürün!

Muğla İlinde bulunan Kipa alışveriş merkezinden Philips Avent biberon aldım oğlum için. üzerinde akıtmayacağı yazıyordu. fakat suyu doldurup oğlum içmeye başladığında üzerine akıtmaya başladı. gece uyandığında su verdiğimizde de yatağı ve üzeride ıslanıyordu.


Ürünü satın aldığımız alışveriş merkezine götürdük, sorunumuzu anlattık, bir şey yapamayacaklarını söyleyip çağrı merkezini aramamız gerektiğini söylediler. aradığımızda ise çağrı merkezi bizi servislerine yönlendirdi. benim aldığım sıfır ürünü servise yönlendirmeleri bana mantıklı gelmedi ve servise gitmedim. böyle bir firmanın ürününün arkasında durmaması çok garip.

Mehmet 149 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Sayın Yiğit, Yasal hakedişlerinizin değerlendirilmesi ve uygulanabilmesi için ürününüzü yetkili birim olan,yetkili bölge servislerimiz tarafından incelenmesi gerekmektedir.Yetkili bölge servisimiz tarafından tespit edilen sorun doğrultusunda gerekli işlemleriniz sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

  • Mehmet17 Mayıs 2013

    Sayın Philips yetkilisi; konu ile ilgili ürettiğiniz çözüm maalesef ki yeterli değil kanımca. ben ürünü alıyorum aldığım günün ertesi günü sorun olduğu için satın aldığım mağazaya götürüyorum mağaza çözüm üretmiyor. aldığım ürünün bir gün sonra götürdüğümde çözüm üretilmemesi beni üzdü. güvenerek aldığım ürünün bir gün sonra peşinden koşmak zorunda kalmam sizce mantıklı mı? teşekkürler.

  • Philips Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayin Yiğit; Tuketici Danisma Merkezi’mize gondermis oldugunuz e-mail icin tesekkur ederiz. Belirtmiş oldugunuz konu ile ilgili olarak cihazınızı yetkili servisi bırakıp , bize hangi yetkkili servise bıraktığınızın bilgisini paylaşırsanız eğer , size konunuzla ilgili araştırma yapıp yasal hakedişiniz yönünde geri dönüş yapabiliriz. Yetkili servis linki aşağıdadır. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Sizden bilgi beklemekteyiz. Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön