07 Kasım 2014

Philips Alıştırma Bardağı Akıtıyor ve Kokuyor!

Philips avent alıştırma bardağı aldım ama kullanamadım. Bardak hem akıtıyor hem kokuyor. Yetkili servis su doldurdu ters çevirdi su damlamadı. Ama bebeğim su içtiğinde üstü ıslanıyor. Demek ki sorun ters çevirince değil de içerken oluşuyor. Yetkili servis burnunun iyi koku almadığını ürünün kokmadığını koksada plastik koktuğunu bunun da normal olduğunu söyledi.


İçine koyduğumuz suyun kokma ihtimalinden bile söz edildi. 50 kuruşluk pet şişelerde kokuyormuş. Ürün de ne bulaşık bezi ne deterjan kullanılmadı. Kokmasın akıtmasın sağlıklı olsun diye Philips seçildi. 30 TL ödendi. Servise göre kokmuyor diye oğluma kokan ve akıtan şeyi kullanamam. Ürünün iadesini talep ediyorum.

Gözde 1.247 Okunma

Cevaplar

  • Gözde15 Kasım 2014

    hala dönüş yapmadınız

  • Gözde07 Kasım 2014

    Elazığ philiphs yetkili servisi ile

  • Philips Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın Öztürk, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulaşmıştır. İşlemleriniz ile ilgili size en kısa zamanda yardımcı olmak isteriz. Şikayetiniz ile ilgili hangi yetkili servisimiz ile iletişime geçtiğinizi detaylı olarak belirtirseniz size en kısa zamanda yardımcı olacağız. Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön