23 Eylül 2013 #2026632

Philips aldığım Cihaz Çalışmıyor!

11. 05. 2013 tarihinde aldığım fc9225/01 model maraton elektrik süpürgesi 2. kullanımda çalışmadı. Işıkları sürekli yanıp sönüyor vaziyette çalışmıyor. Cihazın seri numarası s316259** Philips firmasının bu ürünü değiştirmesini talep ediyorum. Bu ürünü alırken yetkili bayiden tek istediğimin ilerde sorun yaratmaması olduğunu belirtmem, ve kendisinin uzun yıllar sorunsuz kullanacağım bir cihaz demesi idi.


Bu kadar kısa sürede arıza vermesi ve uğraşacak vaktimin olmaması insanın aklına bu kadar çok para verip reklamı çok olan ürünleri almak hata mı, sorusunu getiriyor?

Emre 597 Okunma

Cevaplar

  • Emre30 Eylül 2013

    philips tüketici tanışma merkezinin ilgisi, bu kadar hızlı ve net çözüm sunması ivedi olarak müşteri ile irtibata geçip önemsemesi iyi ki bu markayı tercih etmişim dedirtti. teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Philips Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Kayhan, Gaziantep yetkili servisimiz ürünü onarımı sağlayarak ürün teslimi sağlayacaktır. Herhangi bir konu ya da sorun ile ilgili tekrar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

  • Philips Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Kayhan, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak,ürününüzün yetkili servisimiz tarafından incelenmesi gerekmektedir.Servisimiz konu ile ilgili bilgilendirilmiştir,sizlerle iletişime geçerek; servisimiz tarafından hizmet sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danisma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön