09 Kasım 2015
Yorum Yap
#4152273

Philips 5 Kez Aynı Arızadan Servise Giden Ütü Tamir Olmadı

Philips kazanlı ütümü tamir için 5 kez götürmeme rağmen sorunu çözülmedi, hatta ilk götürdüğümden daha kötü bir haldedir. Başkalarına ait ütülerin eski parçalarını takıp berbat hale getirdikleri ütümü kullanamıyorum. Sürekli saf su ile kullandığım hiçbir kireçlenme yaşamadığım bu ürünü son verdiklerinde içinden kireç ve farklı pislikler kustu.


Philips müşteri hizmetleri de bana hala (6. kez) aynı servise ütüyü götürmemi söylüyor. Yasal haklarımın alenen çiğnendiğini buradan belirterek Philips'i esefle kınıyorum. Her şey bir yana hukuka yapılmış bu saygısızlığı sindiremiyorum. Bu ütüyü şimdi çöpe atacağım ve bir daha hiçbir koşulda Philips marka ürün almayarak tepkimi göstereceğim.

Feridun 702 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi09 Kasım 2015

    Sayın Koçyiğit, Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, işlemlerinizin kontrolleri sağlanmıştır. Tarafınıza yardımcı olabilmemiz için ürününüzü en yakın yetkili servisimize teslim ederek bilgi vermeniz gerekmektedir. Ürününüzün kontrolleri tarafımızca sağlatılıyor olunacaktır. 5 adet tamir fişiniz bulunuyor ise mail adresimize iletmenizi rica ederiz. Ürününüzü teslim ettiğiniz taktirde konuyu hassasiyet ile ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler