08 Nisan 2016
Yorum Yap
#4954899

Avent Baby Emziğin İçinde Kıl Var!

3 aylık bebeğimiz için güvenilir ve kaliteli olduğunu düşünerek aldığımız Philips Avent markalı emziğin içinde kıl olduğunu fark ettik. Nasıl girdiğini ve nasıl çıkarmamız gerektiğini bir türlü çözemedik. Şikayetimizi ve ürün görsellerini firmaya mail yoluyla ilettik. Aldığımız ürün küçük bebeğimiz içindi ve bu görüntü firmadan aldığımız diğer ürünler konusunda (emzirme pompası, ateş ölçer, hava nemlendirme cihazı vs.) bizim kafamızı karıştırdı ve canımızı sıktı.


Şikayet hakkında geri dönüşü ısrarla mail üzerinden yaptılar ve emziğin yenisini göndereceklerini, ürünü de bizim onlara göndermemiz gerektiğini belirttiler. Biz de kendilerine yaklaşımlarından dolayı güvenmediğimizi, adresimize gelip ürünü inceleyebileceklerini belirttik. Konu ürün ve marka güvenilirliğini etkileyebilecek bir durumken firmanın ilgisizliği bizi çok şaşırttı. Konuyu Sağlık Bakanlığı'na bildirmeyi düşünüyoruz.

Banu Banu 2.478 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın Tüketicimiz, Öncelikle bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Şikayetinizi “Philips” kategorisi altında iletmediğiniz için sistem tarafından şikayetiniz tarafımıza geç ulaşmıştır. Bu durum ile ilgili olarak markamız adına sizden özür dileriz. Şikayet talebiniz hala devam ediyorsa, memnuniyetle size yardımcı olmak isteriz. Dilerseniz şikayetinizi şikayetvar.com üzerinden tarafımıza tekrar iletebilirsiniz veya 0850 222 74 45 olan irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş

Ziyaretçi Yorumları