09 Mayıs 2013

Philips Yedek Parça Ücreti!

Ben ve ailem Philips ürünlerini severek kullanıyoruz.Elimden geldiğince herkese de tavsiye ediyorum. ama yakın zamanda bir sorun yaşadım ve bunu da şikayet olarak dile getirmek istiyorum. Philips tt2021 model erkek bakım ürününü uzun süredir kullanıyorum ve memnunum ama kısa süre önce cihazın bıçak eleği hasar gördü ve cihazı kullanamaz oldum.

Yetkili servise başvurdum ancak cihazın parçası 42 tl böyle bir görmedim. çünkü cihazı ben 80 tl ye aldım. bıçağı nasıl 42 tl olur anlam veremiyorum.bu nedenden dolayı ürünümü kullanamıyorum. o parçaya o fiyatı vermek zoruma gidiyor.bu fiyatı Philips Kayseri Kürkçüoğlu yetkili servisi verdi.

Hamza 1.441 Okunma

Cevaplar

 • Hamza28 Mayıs 2013

  görüldüğü gibi sorun çözülmüyor. sadece görmezden geliniyor....ezberlenmiş cevaplar durmadan tekrarlanıyor. takdir kullanıcılarındır....

 • Hamza23 Mayıs 2013

  sayın philips yetkilileri şikayetime çözüm bekliyorum.aynı soruyu tekrar soruyorum ürününüzün kullanım ömrü 2 ay mıdır. her sorunda suçlu tüketicimidir. aldığım ürünü kullanamıyorum.severek kullandığım philips ürünlerinden sırf fiyat politikanız yüzünden tiksinir oldum.bu nedir. 80 tl ürüne ver. 7 parçadan oluşan bir cihazın sadece tek parçasına 40 tl iste. sayın yetkililer sorunum çözülememiştir.sizin verdiğiniz cevabı zaten ben şikayetimi ilk gün yazarken verdim. bana bilmediğim bir şeyi söyleyin. yada sorunumu çözün.saygılar....

 • Hamza20 Mayıs 2013

  sarf malzemelerinizin ömrü 2 ay mıdır, 2 ay içinde sıkıntı çıktı. Tıraş başlığı durmadan yerinden çıktığı için arızalandı. Başlığın yerinden kolay çıkma sorunu nu sadece ben yaşamıyorum forumlarda bütün kullanıcılar dile getiriyor.

 • Philips Temsilcisi18 Mayıs 2013

  Sayın Birinci, Ürünlerde oluşan teknik arıza durumları garanti kapsamındadır,ürünlere ait sarf malzemelerin kullanım ömürleri mevcuttur ve değiştirilmesi gereken durumlarda ücretli olarak işlem sağlanmaktadır. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Hamza17 Mayıs 2013

  dediğiniz doğrudur sarf malzemedir. Ama daha garantisi bitmeden ürünümü kullanamaz oldum.o zaman ne diye 24 ay garantili dersiniz ki. garantisi arıza yapana kadar deyin olsun bitsin.bu üründen şu an için memnun değilim ve sorunumun çözülmesini arıza yapan parçanın garanti kapsamında değiştirilmesini talep ediyorum.saygılar.

 • Philips Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Sayın Birinci, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak,ürünlerimize ait başlık kısımları sarf malzemedir ve değişimleri ücretli olarak sağlanmaktadır. Bilgilerinize sunarız.

 • Hamza12 Mayıs 2013

  cihazın bu parçası garanti kapsamına girmiyormu.garanti kapsamında değiştirilemez mi.

 • Philips Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayin Birinci; Tuketici Danisma Merkezi’mize gondermis oldugunuz e-mail icin tesekkur ederiz. Parça kodu 4203 035 51110 40 TL yedek parca fiyatıdır. Yedek parça fiyatlarımız yurtdısı Philips tarafından belirlendiği için, müdahele edememekteyiz. Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön