Philips Yağsız Kızartma Makinam On Ayda Kullanılmaz Hale Geldi.

Cahit D. |

Philips in marka kalitesine güvenerek aldığım ve 10 aydır sorunsuz kullandığım kızartma makinam sorunlar çıkarmaya başladı. Kızartma makinesinin alt teflon haznesi baloncuk baloncuk soyulmaya başladı. Resimlerden de bakabilirsiniz. Ne kadar hassas davransak da kendiliğinden soyulmaya başladı. Ayrıca ürünün üst kısmındaki rezistansların her tarafını yağ kapladı evde kendi imkanlarımızla temizlenemiyor bu yüzden çalıştırdığımızda koku ve bolca duman yapıyor. Philips'in ürününün arkasında durup ürünün servis tarafından temizlenmesi ve alt teflonunun değiştirilmesini istiyorum. Aksi halde yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Etiketler :

Deformasyon İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  11:20

  Sayın Doğan,

  Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulaşmıştır.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı ile ilgili olarak yetkili servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.. İşlemleriniz ile ilgili yetkili bölge servislerimiz en kısa zamanda size yardımcı olacaklardır. Yetkili servis listesi aşağıdaki linkte detaylı olarak yer almaktadır.


  http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page


  Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  Saygılarımızla,
  Türk Philips Ticaret A.S.
  Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 7445
  Simply switch to printing double-sided and printing less

 • Cahit D.
  17 Mart
  17:04

  Philipsten televizyonumu aldım kusurlu çıktı airfryer aldım kusurlu çıktı. Mağdur ettiniz beni. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.