16 Mart 2015

Philips Yağsız Kızartma Makinam On Ayda Kullanılmaz Hale Geldi.

Philips in marka kalitesine güvenerek aldığım ve 10 aydır sorunsuz kullandığım kızartma makinam sorunlar çıkarmaya başladı. Kızartma makinesinin alt teflon haznesi baloncuk baloncuk soyulmaya başladı. Resimlerden de bakabilirsiniz. Ne kadar hassas davransak da kendiliğinden soyulmaya başladı. Ayrıca ürünün üst kısmındaki rezistansların her tarafını yağ kapladı evde kendi imkanlarımızla temizlenemiyor bu yüzden çalıştırdığımızda koku ve bolca duman yapıyor. Philips'in ürününün arkasında durup ürünün servis tarafından temizlenmesi ve alt teflonunun değiştirilmesini istiyorum. Aksi halde yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Cahit 2.146 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın Doğan, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulaşmıştır. Yaşamış olduğunuz sıkıntı ile ilgili olarak yetkili servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.. İşlemleriniz ile ilgili yetkili bölge servislerimiz en kısa zamanda size yardımcı olacaklardır. Yetkili servis listesi aşağıdaki linkte detaylı olarak yer almaktadır. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

  • Cahit17 Mart 2015

    Philipsten televizyonumu aldım kusurlu çıktı airfryer aldım kusurlu çıktı. Mağdur ettiniz beni. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön