10 Nisan 2013

Philips Ütünün Prizdeki Dişi Çıktı!

Gc4412/02 model numaralı Philips marka buharlı ütümün prizindeki dişi çıktı. Garantili.
Philipsin atmış olduğu cevap: Yaşanan problem cihazınızdan değil prizden kaynaklanmaktadır. Priz gevşektir ve toprak kısmında karartı bulunmaktadır. Cihazın dişinin değişimi problemi çözmeyecektir.

Kullanmış olduğunuz prizin değişimimi öneririz. Yapılan tamir cihazdan kaynaklı olmadığından kablo değişimi ücretli olacaktır. Ama prizi kontrol ettirdim herhangi bi ark filan yapmamıştır. Servis fişten kesip yamalı kablo yapabileceğini söyledi. Bunu Philips e yakıştıramadım.

Muhiddin 183 Okunma

Cevaplar

  • Muhiddin 20 Şubat 2015

    Parayı iade edecekseniz eğer bu adamla beni muhatap etmeyin derim...

  • Muhiddin 20 Şubat 2015

    Gerek kalmadı Marmaris teki bu adamdan servisinizi bence alın eve alsığım Philips TV'yi takmaya geldi. Büyük duvar asma aparatı almıştım bu olmaz dedi ufağı ile takas edelim dedi üzerine 25 lira istedi. Bende o an ok ledim. Daha sonrasında büyük olan benim verdiğim duvar askı aparatının TV ile uyumlu olduğunu arkadaşım söyledi. Gerisi size kalmış.

  • Philips Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Deniz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak iletişime geçmiş olduğunuz yetkili bölge servis bilgisini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön