Philips Ütüm Su Akıtıyor!

Emine İ. |

Philips kazanlı ütümü aldıktan bir kaç ay sonra su akıtmaya başladı. Servise ilk götürdüğümde yazılımının eski olduğu ve güncellendiği bundan sonra akıtmayacağı söylendi. Yine akıttı. Tekrar götürdüm bu sefer de contasında sorun olduğu ve yapıldığı söylendi. Yine su akıttı. Üçüncü kez gönderdim ütümü bu sefer sorun olmadığı, defalarca denendiği, su akıtmadığı söylendi.

İlk kullanışımda tekrar akıttı. Philips'e şikayetime ilettim. Yardımcı olacaklarını söylediler. Beni sorunumu çözememiş olan servise tekrar yönlendirdiler. Servis ütüyü aldı ve tekrar bir sorun olmadığını söyleyerek bana getirdi. Aldığım günden beri ütüyü doğru düzgün kullanamadım.

Etiketler :

Ütü Tabanı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  09:42

  Sayin İnan;

  Şikayetvar.com sitesinde yapmis oldugunuz yorum icin tesekkür ederiz.
  Görüslerinizin bizim icin önemli oldugunu belirtir , gelecek günlerde ki ürün planlamamiza isik tutacagini tarafiniza iletmek isteriz.
  Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz.
  Tesekkür eder iyi günler dileriz.
  Saygilarimizla

  Turk Philips T. A.S.
  Tuketici Danısma Merkezi
  444 7 445

 • Emine İ.
  31 Ocak
  09:10

  Buraya sorunun giderildiği yazılmış ancak giderilmedi ve sorunlu ütüm de değiştirilmedi. Çevremde aynı ütüyü alan bir çok kişiden de aynı sorunun yaşandığını öğrendim. Bir daha philips markasından bir şey almamam gerektiğini öğrenmiş oldum.

 • 03 Ağustos
  15:26

  Sayın İnan,
  Cihazınızla ilgili yetkili servisimizce yapılan test süresince ürününüzde bir arıza ile karşılaşılmamıştır.Dilerseniz yetkili servisimizle birlikte ürünü test edebilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Philips Tüketici Danışma Merkezi