06 Mayıs 2013

Philips Ütüden Hiç Memnun Değilim!

Senelerdir Philips azur ütü kullanıyorum. Ütüm bozuldu ve tekrar aynı ütüden almak için alışveriş merkezine gittim. Satıcı bana azur serisinin gc8330 modelini almamı tavsiye etti. Bende bir heyecanla kazanlı ütüyü aldım fakat ütüden hiç memnun değilim. Philipsi aradım ürünümün modelini sordular. Geri iade kampanyalarının benim aldığım modelde geçerli olmadığını söylediler. Philips neden aynı fiyatlara sattığı ütülerin bir kısmını geri alıyor bir kısmını almıyor? Kesinlikle paramın iadesini istiyorum.

Filiz 471 Okunma

Cevaplar

  • Filiz 09 Mayıs 2013

    Sorumun cevabını alamadım. Neden aynı fiyata sattığı ürünler arasında ayırım yapıyor? Philips bu modeli yeterli görmediği için kampanyaya dahil etmemiş. Ben şikayetime çözüm getirilmesini istiyorum.

  • Philips Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Yaşa, Belirtmiş olduğunuz GC8330 model numaralı cihaz memnuznuyetsizlik iade kapsamında olmayan bir üründür. Saygılarımızla. Tüketici Danisma Merkezi.

  • Philips Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yaşa, Belirtmiş olduğunuz konuyla ilgili olarak memnuniyetsizlik kampanyamız yeni akıllı ütülerimizde ve belirli Azur ütü modellerimizde geçerli bir kampanyadır.Cihazınızın model numarasını iletmeniz durumunda size daha net bir yanıt vermek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön