17 Eylül 2013

Philips Ütü En Düşük Ayarda Gömleğimi Yaktı!

Eylül ayında buhar kazanlı ütümü kireç akıtma şikayetiyle Erenköy servise bıraktım. Bana termostatın arızalı olduğunu ve termostatın değiştiğini söylediler. Halbuki termostat ve kireç akıtma olayının alakası yok. Kaldı ki eve gelince fark ettim ütünün ne altını nede içini temizlemişler. Ütü aynı şekilde sarı su akıtmaya devam ediyor.

Ondan sonra aynı şikayetle 4 kez daha ütüyü aynı servise götürdüm, müşteri hizmetlerini aradım. Ütüde hiçbir sorun olmadığını söylediler. En son sarı suyun yanında bu sefer termostatı gerçekten bozulmuş olacak ki en düşük ayarda gömleği yaktı. Servislerin insanları kaile almamasının en büyük sebebi distribütörlerin müşterilerin şikayetlerini önemsememeleridir...

Aylin 361 Okunma

Cevaplar

  • Aylin 28 Ekim 2013

    Aynı şikayetlerden 6 kez servise gidip geldiğim için son olarak ütünüz hazır dendikten 1 ay sonra ütüyü almaya gittim (ütünün sorunsuz çalıştığına inancım olmadığı için). teslim aldıktan sonra 1 kez denemek için kullandım. Tahmin ettiğim gibi performansı çok düşük... Ütü çalışmasına çalışıyor ama doğru düzgün buhar vermediği gibi termostat düzelmemiş olacakki sürekli tık tık diye ses çıkarıyor çalışırken.

  • Philips Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Yener, En son yapılan işlemlerde ürün ile ilgili olarak sorununuzun giderildiği yönünde bilgi bulunmaktadır. Şuan sorununuz devam ediyor ise Erenköy yetkili servisimize ürününüzü ulaştırıp tarafımıza bilgi verebilirseniz memnuniyetle yardımcı olabiliriz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön