Philips Ütü Buhar Vermiyor.

Mehmet K. |

Bimeks'ten 16/07/2014 tarihinde Philips gc4910/10 ütü aldım. Buhar vermiyor, su
akıtıyor. Memnun kalmadığımdan ütüyü iade ettim. Philips eksik aksesuar var diye iade almadı diyor eksik aksesuarda ütü kutusu, garantisinde kutuyu saklayınız demiyor kutusunda da bir not veya bir bildirim yok ama 1 numara müşteri memnuniyeti var diye ibare yazıyor. Müşteriyi düşündüğünüzü düşünmüyorum. Sıkıntımın acil giderilmesini rica ediyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  22 Ağustos
  18:01

  Bana ne güzel yazıyorsunuz garanti belgesi faturası ve ürün kutusu olması zorunlu bir işlemdir diye.
  bunu ürünün üzerinede acıklayıcı bir şekilde yazsanız ii olurdu başka notları büyük puntolarla müsteri memmuniyeti diyerek yazmayı biliyorsunuz.
  ben nerden bilebilirim satan söylemezse, garanti belgesinde yazmazsa müneccim miyim ben nerden bileyim beni memmunmu etmiş oldunuz şimdi

 • 22 Ağustos
  15:39

  Sayın Karaboyunoğlu ,

  Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz.

  Ürün iadesi için ürününüzün garanti belgesi faturası ve ürün kutusu olması zorunlu bir işlemdir.Ürünü nasıl aldıysanız o şekilde iade etmeniz gerekmektedir.Ürün kutusu olmadan iade işlemleri yapılamamaktadır , bu konuda yapılabilecek farklı bir işlem bulunmamaktadır.

  Görüşleriniz bizim için önemli olduğunu belirtir gelecek günlerde ki planlarımıza ışık tutacağınızı belirtmek ister iyi günler dileriz.