Philips Ürünümün Yerine Gönderilen Ürünü Beğenmedim!

Burak A. |

16.01.2012 de Philips GoGear SA3RGA02K197 Model Mp3 Player'ı 89 TL ye aldım. Dikkat edin neredeyse 2 yıl önce 89 TL. Daha sonra 2 ay önce cihazım bozuldu ve ben de Kocaeli Philips yetkili servisine tamire götürdüm (07.10.2013). Bir aydan fazla bekledim. Kocaeli servisi bana ürünümün yenisinin geldiğini söyledi.

Bende gittim ürünü almaya ama ne göreyim ürünümün yerine gönderilen ürün Philips GoGear Lectuer SA5MXX02KF/12 diye bir ürün. Bildiğiniz USB stick. Benim ürünüm ekranlı bir üründü. Bu ürünün şuanki piyasa fiyatı 62,5 TL. Bana aynı ürünü temin edemiyorlarsa ekranlı belki de bir üst modeli temin etmeliydiler. Ürünü teslim almadım. Bir daha Philips kullanmam mağdurum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  14 Mart
  07:19

  Phlips satış sonrası hizmet bakımından artık vasat bir firma olmuş yazık. Bir dev bu hale nasıl geldi bilemiyorum.

 • Burak A.
  14 Mart
  07:17

  Bu şikayeti yazdıktan sonra bana benim gönderdiğim ürüne çok benzer bir ürün gönderdiler. Daha paketi açamadan yurt dışına gittim. Nasılsa aynısı sandım. Ürünü yurt dışından gelince kullanmaya başladım. Ürün sesini tamamen açamıyorsunuz "yüksek ses seviyesi kulağınıza zarar verebilir" diye sesi kısık dinlemeye mahkumsunuz. Ve bir tuşa basınca 2 saniye sonra algılıyor. Aradım teknik servisi aldığım cevap 15 TL ye yazılım yükleyelim belki geçer. Teşekkürler philips belli ki tamir görmüş bozuk aleti bana göndermişsin. Dediğim gibi arkadaşlar MP3 player diyorsanız Phlips den uzak durun.

 • 04 Aralık
  10:37

  müşterimiz telefon ile iletişime geçilmiştir