20 Haziran 2013

Philips Ürün Paketinde Türkçe Açıklama Yok!

Philips Traş ürünlerinden birini almak istiyorum. Ürünü elime alıyorum pakete bakıyorum. Türkçe hiçbir ibare yok 8-9 tane farklı ülkenin dili var Türkçe yok. Pardon anlayamadım Türklere ürün satıyorsunuz üzerinde Türkçe ibare yok. Türkler'den para kazanmak istiyorsanız bizim dilimizde kutular bastırın. Hassasiyetlerinizle.

Fatih 99 Okunma

Cevaplar

 • Fatih05 Temmuz 2013

  Durumu farklı tarafa çekiyorsunuz. Şimdi ürünü aldık diyelim akşamına getirdik diyecek ki ilgili kişi kişisel bakım ürünü iadesi yok. Garantiye gönderebiliriz arızası varsa diyecek. Ne arızası yanlış almışım çünkü Türkçe değil. İlgili kişi yapabileceğimiz birşey yok.

 • Philips Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Sayın A. ; Cihaz model kodunuzu belirttiğiniz takdirde , sizin için Türkçe kullanma kılavuzu gönderebileceğimizi , ve şikayetini ilgili ürün müdürü arkadasımıza iletitğimizi bildirmek isteriz. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

 • Fatih03 Temmuz 2013

  Neden bulunmuyor. Türkiye burası ürünü satın alanlar ise Türk. Kullanma kılavuzu aldıktan sonra bakabileceğimiz bir bilgi kağıdı. Aldıktan sonra zaten kişisel bakım ürünü iadeleri yok. Ben burdan philips den ürün alacak arkadaşlara sesleniyorum Türkçe kutular bastırmadıkları sürece philips ürünleri kullanmayın. Üzerinde 9 tane dil var Türkçe yok.

 • Philips Temsilcisi25 Haziran 2013

  Sayın Altay, İlgili birimden alınan açıklama, Cihazların her modelinin kutu üzerinde maalesef Türkçe bilgi bulunmamaktadır. Ancak bilgi isteyen müşterilerimize Tüketici Danışma Merkezi (444 7 445 ) kanalı ile yardımcı olunmaktadır ve cihazların içinde ya da internet sitemizde Türkçe kullanma kılavuzları bulunmaktadır Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Fatih24 Haziran 2013

  Model belirtmeme gerek yok ki media markt Teknosa elctro World mağazalarının hiçbirinde philips traş ürünlerinin kutularında Türkçe ibare yok. Tek bi ürünle alakalı bir mevzu değil. Tabi bunlar mağazanın kusuru değil tamamen philips markanızın tasarrufu...

 • Philips Temsilcisi24 Haziran 2013

  Sayın Altay, Konu ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz sorundan dolayı lütfen özürlerimizi kabul ediniz.Cihaz model kod bilgisini iletebilirseniz size mail ya da posta adresinizde ilettiğinizde posta yolu ile gönderimi sağlayabiliriz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön