Philips Ürün Paketinde Türkçe Açıklama Yok!

Fatih A. |

Philips Traş ürünlerinden birini almak istiyorum. Ürünü elime alıyorum pakete bakıyorum. Türkçe hiçbir ibare yok 8-9 tane farklı ülkenin dili var Türkçe yok. Pardon anlayamadım Türklere ürün satıyorsunuz üzerinde Türkçe ibare yok. Türkler'den para kazanmak istiyorsanız bizim dilimizde kutular bastırın. Hassasiyetlerinizle.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  05 Temmuz
  11:02

  Durumu farklı tarafa çekiyorsunuz. Şimdi ürünü aldık diyelim akşamına getirdik diyecek ki ilgili kişi kişisel bakım ürünü iadesi yok. Garantiye gönderebiliriz arızası varsa diyecek. Ne arızası yanlış almışım çünkü Türkçe değil. İlgili kişi yapabileceğimiz birşey yok.

 • 03 Temmuz
  12:34

  Sayın A. ;
  Cihaz model kodunuzu belirttiğiniz takdirde , sizin için Türkçe kullanma kılavuzu gönderebileceğimizi , ve şikayetini ilgili ürün müdürü arkadasımıza iletitğimizi bildirmek isteriz.

  Teşekkür eder iyi günler dileriz.

 • Fatih A.
  03 Temmuz
  03:10

  Neden bulunmuyor. Türkiye burası ürünü satın alanlar ise Türk. Kullanma kılavuzu aldıktan sonra bakabileceğimiz bir bilgi kağıdı. Aldıktan sonra zaten kişisel bakım ürünü iadeleri yok. Ben burdan philips den ürün alacak arkadaşlara sesleniyorum Türkçe kutular bastırmadıkları sürece philips ürünleri kullanmayın. Üzerinde 9 tane dil var Türkçe yok.

 • 25 Haziran
  14:18

  Sayın Altay,

  İlgili birimden alınan açıklama,

  Cihazların her modelinin kutu üzerinde maalesef Türkçe bilgi bulunmamaktadır.
  Ancak bilgi isteyen müşterilerimize Tüketici Danışma Merkezi (444 7 445 ) kanalı ile yardımcı olunmaktadır ve cihazların içinde ya da internet sitemizde Türkçe kullanma kılavuzları bulunmaktadır

  Bilgilerinize.
  Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Fatih A.
  24 Haziran
  12:56

  Model belirtmeme gerek yok ki media markt Teknosa elctro World mağazalarının hiçbirinde philips traş ürünlerinin kutularında Türkçe ibare yok. Tek bi ürünle alakalı bir mevzu değil. Tabi bunlar mağazanın kusuru değil tamamen philips markanızın tasarrufu...

 • 24 Haziran
  10:00

  Sayın Altay,

  Konu ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz sorundan dolayı lütfen özürlerimizi kabul ediniz.Cihaz model kod bilgisini iletebilirseniz size mail ya da posta adresinizde ilettiğinizde posta yolu ile gönderimi sağlayabiliriz.


  Bilgilerinize.
  Philips Tüketici Danışma Merkezi.