12 Nisan
#11836669

Philips TV'yi Güncellemiyor

Philips televizyonu güncellemediği için şu an Smart TV, USB bellekten film veya dizi izleyemiyorum. Philips servisini ve call centre ı aramam neticesinde güncellemeleri çektiklerini artık güncellemediklerini söylediler. Ben televizyonumu 2014 yılında Teknosa'dan aldım 2012 modelmiş. Firma olarak yeni televizyon satmak uğruna müşteriyi mağdur etmeniz doğru değil.

Hüseyin Hüseyin 704 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüseyin15 Nisan

    Philips televizyonu güncellemediği için şu an Smart TV, USB bellekten film veya dizi izleyemiyorum. Philips servisini ve call centre ı aramam neticesinde güncellemeleri çektiklerini artık güncellemediklerini söylediler. Ben televizyonumu 2014 yılında Teknosa'dan aldım 2012 modelmiş. Firma olarak güncellemeleri kestikleri için artık ne Smart TV ne USB çalışmıyor. Şikayetim var sayfasından şikayet edince de önceden bilgi verdik deyip olayı kapatmaya çalışıyorlar. Doğru verdikleri bilgi artık güncelleme yapmıyoruz, televizyonunuzda Smart TV ve USB çalışmayacak oldu. Bana firma bu televizyonu satarken 4 yıl sonra güncellemeleri yapmayacağız televizyonunuz çalışmayacak demediler. Bir de firma olarak sayfanızda önceden bilgi verdik diye kişileri yanıltıyorlar.

  • Hüseyin13 Nisan

    Philips televizyonu güncellemediği için şu an Smart TV, usb bellekten film veya dizi izleyemiyorum. Philips servisini ve call centre ı aramam neticesinde güncellemeleri çektiklerini artık güncellemediklerini söylediler. Ben televizyonumu 2014 yılında Teknosa'dan aldım 2012 modelmiş. Firma olarak yeni televizyon satmak uğruna müşteriyi mağdur etmeniz doğru değil. Şeklinde vermiş olduğum şikayetime verilen cevap "email adresinize cevap verdik" oldu. Ancak verilen cevap olmadığı gibi yaptığım araştırmalarda bu şekilde mağdur olan çok fazla. Teknoloji maalesef kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Firmanıza teessüf ederim.

  • Philips TV Temsilcisi12 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler