25 Ocak 2014

Philips TV'nin Değişimini Yaptığı Televizyonum Arızalı

1 sene önce aldığımız Philips marka televizyonu arızasından dolayı yapamadıklarından, üzerine Erkan Elektronik tarafından para talebi karşılığında bir üst modeli vereceklerini söylediler. Bu talebe onay vermemiz karşılığında televizyonu değiştirdiler.


Gelen 42pfl5008k/12 model televizyon 2 hafta sonra ses gelerek kapandı. Servisi çağırdık, servis televizyonu götürdü 20 gün sonra eve geldi fakat televizyonda farklı sorunlar ortaya çıktı. İnternete bağlanamadık, kanal geçişlerinde sorun yaşadık, televizyonun açıp kapamasında problemler vardı. Televizyonu bizim baskımız sonucu tekrar servise yolladık bir kez daha.
Televizyonun teknik servis görmemesini, yenisiyle değiştirilmesini talep ediyoruz.

Oğuzhan 219 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; tarafınız ile yapılan telefon görüşmemize istianden detaylı bilgileriniz size aktarılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

  • Oğuzhan28 Ocak 2014

    İlgili birimlere iletilip geri dönüş yapılması bile bu kadar uzun sürmemeli, philips gibi bir firma için çok üzücü bir durum.

  • Philips TV Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; konu araştırması sağlamak adına kayıt işlemleriniz oluşturulmuştur. Yapılan araştırma sonuçları tarafınız ile paylaşılacaktır. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön