25 Mart
#11757897

Philips TV'nin  Açılıp Kapanması!

24 phs 4031-12 Philips marka TV'm kendi kendine açılıp kapanıyor. Prizde takılıyken kendi kendine açılıyor. 6'ncı kanala geldiğimde geri gidersem sürekli açılıp kapanıyor. Bu sorunlar yüzünden servisi aradım arkadaşlar bu sorunun yazılımsal olduğunu ve güncelleme gerektirdiği için yaptığını ilettiler.


Bende TV'nin açılması veya kapanması beni ilgilendirmez bu sizin sorununuz yazılımı güncellenmeyen TV neden kapansın veya açılsın dediğimde bana şöyle bir cümle kurdu (Smart TV'lerde yazılım güncellemek zorundasınız yoksa bu gibi kapanma problemleri yaşamanız normaldir). Sabrımı zorlayan bu cümle karşısında ne yapmalıydım bilmiyorum telefonu kapattım.

Zafer Zafer 884 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zafer10 Nisan

    Arkadaşlar çözüm bulamadılar. Tv'ye yazılım yüklemem gerekiyormuş. İnternet girişi olmayan tv yi internete bağlamamı istediler. Bu kadar amatörlük olamaz.

  • Philips TV Temsilcisi25 Mart

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları