25 Mart
#11759437

Philips TV'de Çözülemeyen Genel Sorun!

Philips Smart TV'lerin tamamında yaşanan ve uzun süredir çözülemeyen uygulama çalışmama sorunu. Tivibu-GO ile Smart TV'nizden bu uygulamayı bir türlü kullanamıyorsunuz forumlarda, müşteri hizmetlerinde, şikayet sitelerinde uzun zamandır yer almasına ve hepsine çalışma yapılıyor çözülecek denilmesine rağmen çözüm halen yok. 2 yıllık S** ve yeni aldığım Philips Smart TV'leri yan yana koyuyorum eski toprak daha iyiymiş diyorum ne yazık ki. Saygılar basit bir sorunu çözemeyen Tivibu ve Philips ailelerine.

Onur Onur 2.073 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Onur25 Mart

    Verilen cevap yüzlerce kişiye verilen cevabın aynısı " Uygulama geliştiricileri uygulama üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir, bu uygulama yenilenmiş versiyonu ile yakın zamanda yayınlanacaktır" Peki Tivibu ya verdiğimiz ve karşılğında hizmet alamadığımız paramız ne olacak bir de o konudan bahsetseniz?

  • Philips TV Temsilcisi25 Mart

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları