Philips TV Tv De 4 Tane Beyaz Yuvarlak Leke Birdenbire Oluştu

Duygu Duygu2 hafta önce

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım TV'de başlangıçta 2 avuç içi kadar leke oluştu. Şu an 4 tane leke var. Garantisi bittiği için zor durumda kaldık. Lütfen yardımcı olun. Bu kadar sürede böyle sorunların çıkması büyük bir sorun mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

profile-icon Duygu 1 hafta önce

3 sene önce aldığım Philips tv de garantisi dolmadan sorun oluştu. Sorun durup dururken kanallara bastığımda kanallar kurulmamış diyordu kanallar gidiyordu günde en az üç dört kere. Philips iletişim merkezini aradım garanti süresinin dolmamasına rağmen sizden kaynaklı olabilir öyle olursa sizden 300 TL + sorun giderme parası alırız diyerek korkuttular. Bu sorunu 1 ay kadar her gün yaşadım. Garanti süresi doldu şimdi de kanallara bastığında açılmıyor siyah ekran oluyor sürekli kanal güncelliyorum. Daha önce belirttiğim beyaz leke sorunuyla da ilgili standart bir mesaj yollamaktan başka hiçbir iletişime geçmediniz.

Philips TV Logo Philips TV 1 hafta önce

Değerli Kullanıcımız, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Philips ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Tüm istek ve önerinize size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Büşra 1 hafta önce  

  Bizde de aynı problem var. Çözüm sunuldu mu size

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Büşra 1 hafta önce  

  Ne olacak bu durum acaba? Dava mi açmamız gerekir? Düşürmedik etmedik, herhangi bir cisim carpmadi. Bu şekilde mağdur ediliyoruz. Ne yapmayı düşünüyorsunuz siz?

  profile-icon Duygu 1 hafta önce  

  Hayır sunulmadı şu an altı tane leke var. Gitgide artıyor.

  np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler