08 Nisan 2013 #1730829

Philips TV Televizyonumun Kumanda Problemi Var!

Televizyonumun kumandası uzun süre ellenmediği zaman elime alıp sesini açmaya çalıştığımda, source tuşuna bastığımda, ayarlar tuşuna bastığımda, renkli tuşlara bastığımda bu tuşlar çalışmamaktadır. Televizyona sinyal gönderiyor ( öndeki kırmızı ışıktan anlıyorum ) ancak tuşlar görevini yerine getirmiyor.


Ayrıca uyku zamanlayıcısı bir türlü düzelmedi. Hızlı başlangıç aktivasyonunu her şekilde denememe rağmen uyku zamanlayıcısı kapandıktan sonra 10 saniye içerisinde tekrar geri açılıyor.
Flash player desteği hala gelmeyecek mi. Smart Browser çok yaramaz, ikinci sekmede yeni sayfa açılması gibi browser güncellemesi olsun. USB harici disk taktığımda ya içini boş görüyor yada tv kapanıyor.

Ümit 3.168 Okunma

Cevaplar

 • Philips TV Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; uygulayıcı firma Flash Player uygulamsının mobil cihazlar üzerinde izin vermediğinden dolayı Flash Player desteğimiz bulunmayacaktır. Uyku zamanlayıcı konusunda ise yazılım çalışmalarımız devam etmektedir. İnternet sitemizi takip ederek yazılımınızı güncel tutmanızı öneririz. Kumandanız ile yaşamış olduğunuz durum ile ilgili olarak yazılım güncellemesi yapmanız gerekmektedir. Yazılım yüklemek için aşağıda bulunan linkte bulunan dosyayı bilgisayarınıza indirip içinde bulunan autorun dosyasını harici belleğe kopyaladıktan sonra televizyonunuza takınız. Bu dosyayı yükledikten sonra cihazınızın versiyonun 150.85 olmasına dikkat ediniz. http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=42PFL6097K/12&hlt=Link_Software&mid=Link_Software&scy=TR&slg=TUR Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

 • Ümit11 Nisan 2013

  42pfl6877k/12 Televizyonumun kumandası uzun süre ellenmediği zaman elime alıp sesini açmaya çalıştığımda çalışmıyor, source, ayarlar tuşuna ve renkli tuşlara bastığımda bu tuşlar da çalışmamaktadır. Televizyona sinyal gönderiyor ( öndeki kırmızı ışıktan anlıyorum ) ancak tuşlar görevini yerine getirmiyor. Ayrıca uyku zamanlayıcısı bir türlü düzelmedi. Hızlı başlangıç aktivasyonunu elle yapmama rağmen uyku zamanlayıcısı kapandıktan sonra 15 saniye içerisinde tekrar geri açılıyor. Flash player desteği hala gelmeyecek mi. Smart Browser çok yaramaz, ikinci sekmede yeni sayfa açılması gibi browser güncellemesi olsun. USB harici disk taktığımda ya içini boş görüyor yada tv kapanıyor.

 • Philips TV Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; televizyon modelinizi tarafımıza iletmeniz halinde ayrıntılı inceleme sağlanarak tarafınıza detaylı bilgi aktarılacaktır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

 • Ümit09 Nisan 2013

  Televizyonumun kumandası uzun süre ellenmediği zaman elime alıp sesini açmaya çalıştığımda, source tuşuna bastığımda, ayarlar tuşuna bastığımda, renkli tuşlara bastığımda bu tuşlar çalışmamaktadır. Televizyona sinyal gönderiyor ( öndeki kırmızı ışıktan anlıyorum ) ancak tuşlar görevini yerine getirmiyor. Ayrıca uyku zamanlayıcısı bir türlü düzelmedi. Hızlı başlangıç aktivasyonunu her şekilde denememe rağmen uyku zamanlayıcısı kapandıktan sonra 10 saniye içerisinde tekrar geri açılıyor. Flash player desteği hala gelmeyecek mi. Smart Browser çok yaramaz, ikinci sekmede yeni sayfa açılması gibi browser güncellemesi olsun. USB harici disk taktığımda ya içini boş görüyor yada tv kapanıyor.

 • Philips TV Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; televizyon modelinizi tarafımıza iletmeniz halinde ayrıntılı inceleme sağlanarak tarafınıza detaylı bilgi aktarılacaktır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön