29 Ağustos 2013 #1981535

Philips TV Televizyonumun Ekranına Toz Giriyor!

2011 yılında 42PFL5405H/12 Philips TV Lcd Televizyon almıştım. Televizyondan genel olarak memnun olmama rağmen ekran içine toz gitmesi nedeniyle sorun yaşadım. Bura aracılığı ile sorunu yazdığımda, hem Philips firması hem de Philips Uşak servisi son derece yakın ilgilenerek sorunumu kısa sürede çözdüler.


Ancak bir süre sonra toz girme olayı tekrarladı. Bu durum temizlik yapılsa dahi tekrar edecek bir sorun olacağı görünüyor. TV'yi aldığımda mağazada örnek ürünün ekranına vurulmuş ve önünde ekstra koruma olduğu için dış darbelerden etkilenmeyeceğini söylenmişti. Ekranın önündeki bu tabaka ile ekran arasına toz giriyorsa bu dış tabakanın çıkartılmasını istiyorum.

Özkandemet 672 Okunma

Cevaplar

  • Özkandemet30 Ağustos 2013

    Philips Uşak servisi tarafından televizyonumun temizliği bir gün içersinde yapıldı.İlgililere teşekkür ederim.İlerleyen süreçte umarım aynı sorunla karşılaşmam.

  • Philips TV Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; ürününüzde yaşadığınız tozlanma probleminin çözümü amaçlı tarafınıza garanti kapsamında işlem görmek amacı ile servis yönlendirmesi gerçekleştirilmiştir. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Türk Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön