04 Nisan 2014

Philips TV Televizyonumun Ekran Arasına Toz Giriyor

2011 yılında almış olduğum TV ekranında 1 yıldır toz var yoğunluk dolayısıyla ilgilenmemiştik ama iyice görüntüleri etkilediğinden servis çağıralım dedik ne dese iyi bulunduğunuz ortam çok tozlu olabilir evde doğru dürüst halı yok. Toz yapıyor diye kızım zaten toza karşı alerjisi var artık siz düşünün TV'yi kim düşünür neyse servis 200 TL ücret talep ediyor.


Uzun zamandır Philips kullanıcısıyım ama bu olay beni çok hayal kırıklığına uğrattı birde Philips markasını överdik 200 TL servise vereceğime yeni TV alırım daha iyi netten okuduğuma göre Philips ürünlerinde varmış bu sıkıntı bakalım müşteri hizmetleri nasıl bir yaklaşımda bulunacak.

Vural 338 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi07 Nisan 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz konunuz ilgili birimlerimize iletişmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; tarafınız ile yapılan telefon görüşmesinde detaylı bilgileriniz iletilmiştir. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Türk Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

  • Vural07 Nisan 2014

    şimdi gelelim cevaba "beyefendi halılardan bahsetmişsiniz halı olmasada her evde toz olabilir" tamam anladık televizyona toz girmesin diye napmamız lazım hadi bunuda geçtim madem toz alıyor cihaz için neden tedbirini almıyorsunuz sonuç mu malum garantisi yoksa soğuk bi su iç yani anlayacağınız philips defteri kapanmıştır.

  • Philips TV Temsilcisi07 Nisan 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz konunuz ilgili birimlerimize iletişmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; tarafınız ile gün içerisinde yapılan telefon görüşmesine istinaden detaylı bilgileriniz iletilmiştir. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Türk Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön