23 Eylül 2013 #2025325

Philips TV Televizyonumun 3D Yayın Sorunu Yaşıyorum!

3 aydır kullanmakta olduğum TV modeli 47pfl7008k/12'dir. Evimde Digital bir yayın platformu kullanıyorum. Normal kanallardan 3D yayına geçerken 3D yan yana seçeneğini seçtiğim zaman televizyon 3D yayına başlamıyor, televizyon kapanıyor ve 30 sn sonra tekrar açılıyor. Her denememde aynı hata ile karşılaşıyorum ve en az 3-4 defa kapanıyor TV.


Yeni bir TV alıp 3.000 TL ödemek ve bu sorunlarla karşılaşmak can sıkıcı. Üzerindeki yazılım 51. 50 var iken de böyle idi. İlk geldiğinde de böyle idi.


Ambilight açık iken kapanıyor TV. 20-25 saniye sonra açıldığında ise ambilight 10 saniye geriden gelip açılıyor. O esnada kumanda hiçbir tepki vermiyor. Philips yetkililerinden yardım istiyorum.

Emre 744 Okunma

Cevaplar

 • Philips TV Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; telefon görüşmemize istinaden tarafınıza detaylı bilgiler aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

 • Emre09 Şubat 2014

  aylar geçmesine rağmen sorun hala düzelmemiştir. ve bu durum artık can sıkıcı bir hal almış bulunmaktadır. televizyonun bana göre "kronik" bir hatası bulunmakta. bu konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

 • Emre11 Kasım 2013

  Tekrar merhaba. Sorun aynen devam etmekte. Bahsettiğiniz adres üzerinden yapmış olduğum güncellemeye rağmen hala televizyonun 2d-3d geçişinde problem var. Bu sorunun bir an önce giderilmesini tarafınızdan talep ediyorum.

 • Philips TV Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; öncelikle cihaza yazılım güncellemesi yapmanızı tavsiye ederiz. Yazılım yüklemek için ; www.p4c.philips.com sitesine giriş yaparak ürün model ismini aratınız. Karşınıza gelen sayfayı Türkçe seçiniz. Yazılım link ine tıklayınız. Yazılımı PC nize indiriniz Zip li dosya içerisinde bulunan autorun.upg dosyasını çıkartarak boş bir usb belleğe kaydediniz. USB yi TV ye taktığınızda yükleme otomatik olarak başlayacaktır ve baralarla gösterilecektir. Bara göstergesi, %100 olana kadar TV yi kapatmayın ve USB yi çıkarmayınız. %100 olunca ekrana gelen yazılım yükleme tamamlandı uyarısından sonra USB yi TV den çıkarınız. Cihazın güç kablosunu prizden çekip tekrar fişi takarak cihazı çalıştırınız. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Türk Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön