21 Mayıs 2013

Philips TV Televizyonumda Youtube'den Film İzlerken Kapanıyor!

2 adet 47 pfl 6097 led tv aldım. tv lerde kanal kaybolması ve kanal seçeneklerinin ( sil taşı vs. ) bazen görünmeme problemi , kanal geçişleri yavaşlılığı, youtubeden film yarıda kesilmesi , tv nin tamamen kapanması sorunları ayrıca tarayıcı full olmasına rağmen film izlerken çok donmalar olması gibi sorunlar yaşıyorum.

Yazılım yüklemeleri yapıldı fakat değişen bir şey olmadı. Herkesin uyarılarına rağmen bütün tv lerimizi Philips'den alıyoruz fakat bu sefer memnun olmadık. Benim öğrenmek istediğim bütün bu sorunlar ve diğer kullanıcı şikayetleri, Led Tv'nin elektronik aksamıyla ilgilimi ya da Philips yazılımları ile alakalımıdır.

Hakan 495 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; televizyon üzerinden video izlemek için geniş bant ve yüksek hızda internet hızı gerektirmektedir. Bu durumların sağlanamaması durumunda video izlerken kesilme ve donmalar yaşamanız doğaldır. Görüşlerinizin bizim için değerli olduğunu belirtir , gelecek günlerdeki ürün planlamamıza ışık tutacağını tarafınıza iletmek isteriz. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

  • Hakan21 Mayıs 2013

    2.1 Current Main Software : QF1EU-O.15O.82.O_BLD8A Ayrıca şu degerler boş normalmidir? 1.8-2.7-2.8-2.10-2.11 deger yok 2.2 stanby software stdby-77.2.8.16 2.5 FPGA VİDEO VERSİON NONE NORMALMİDİR?

  • Philips TV Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; kumandanızdan hızlı ve seri bir şekilde 123654 tuşlarına bastığınızda çıkan CSM ekranına ulaşacaksınız. Bu ekranda değerler olacaktır. Buradan kumandanızda bulunan aşağı yön tuşuna tuşlayarak 2. sayfaya geçmeniz ve 2.1 Current Main Software'de bulunan değeri bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön