31 Ocak 2014

Philips TV Televizyonumda Işık Sızması Problemi Var

Işık sızması var diye kayıt oluşturdum serviste bunu onaylayıp fotolarını çekip size yolladı. Cevap aynen şöyle TV'nin kontrast ayarının fazla açık olması, odanın daha büyük olması gerektiğini ve oda ışığının açık olması gerektiğini ve birçok neden. Madem böyle işe TV'nin kullanma kılavuzunda küçük ortamlarda kullanılmaması (oda 20 m) aydınlık bir ortamda ve kotranst ayarı kısık bir şekilde seyredilmesi neden yazılmıyor.


Oldu olacak ne tür film seyretmemize de siz karar verin. Başta çok önemsemedim ama sizden gelen cevabı okuduktan sonra hakkımı sonuna kadar arayacağım. Tüketici hakları diye bir kanun olduğunu unutmuşsunuz galiba emin olun ki ne gerekiyorsa yapacağım.

Ali 226 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilegili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; tarafınıza daha öncesinde aktarılan bilgiler haricinde farklı olarak herhangi bir bilgi iletilememektedir. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Türk Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön