28 Ocak 2014 #2261268

Philips TV Televizyonumda Işık Sızması Problemi Var

Kasım 2013 yılında çok büyük bir istekle satın aldığım 47 pfl 7008 Philips'in en üst modellerinden TV'imde maalesef çok rahatsız edici şekilde ışık sızması mevcut. 25.01.2014 tarihinde çağrı oluşturduk ve servis gelip fotosunu çekip ışık sızmasının var olduğunu onayladı. Yetkililerden gelen cevap ise şöyle odanın küçük olduğu, TV'yi seyrederken oda ışığının açık olması gerektiği ve kontranst ayarlarının belli bir seviyede olması gibi şeyler.


Madem öyle ise belli bir kontranst ayarı sabitle TV'ye ondan sonra TV'yi satarken odası küçük yada büyük olana kesinlikle satışını yapma ve kullanma kılavuzunda da bu TV ışık açıkken seyredilmeli uyarısı ekleyin.

Ali 312 Okunma

Cevaplar

  • Ali31 Ocak 2014

    hala bir cevap almış değilim

  • Ali29 Ocak 2014

    servisi bilseniz ne olacak bilmeseniz servis sadece firma ile tüketici arasında aracılık yapmaktan başka bir şey yapmıyor sizin söylediklerinizi bana aktarıyor.aktarılan bilgiler çok mantıksız ama bu işin peşini bırakmayacağım.başta çok önemsemedim tv yi böyle de seyredersem olur dedim ama yazdıklarınızdan sonra hakkımı sonuna kadar aramaya karar verdim .

  • Philips TV Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Bu konu hakkında hangi servisle irtibata geçmiş olduğunuzun bilgisini bize iletirseniz size daha çabuk yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Sorununuzu zamanında çözümleyebilmemiz için bize hangi servisle irtibat kurduğunuzu bildirmenizi rica ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön