12 Nisan 2013 #1739773

Philips TV Servis Hizmet Kusuru!

6 ay önce aldığım televizyonuma geçen hafta hoparlör arızası için servis çağırdım. Gelen servis televizyonumu aldı ve arıza ile ilgili form doldurdu. Doldurdukları forma televizyonun çiziği varmı yokmu yazmamışlar. Zaten çizik yoktu televizyonda.


Televizyonu orjinal kutusu, köpükleri ile temiz bir şekilde teslim ettik. 1 hafta sonra televizyonumu kutusuz olarak nakliye yapmışlar ve çerçevesinde çizikler var. Hatta televizyonu araçtan 16-17 yaşında bir çocuğa indirtip eve tek başına taşıtmışlar ve televizyonu doğru düzgün sarmamışlar bile. Servis ve müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım artık.

Bülent 82 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; yetkili servisimiz tarafından yapılan detaylı inceleme sonucunda cihazınızda herhnagi bir arızaya rastlanmamış olup tarafınıza 17.04.2013 tarihinde teslim edilecektir. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

  • Bülent15 Nisan 2013

    Hoparlör tamiri yapılan televizyon kendi kendine kapanma sorunları yüzünden 12/03/2013 cuma günü yine servise verildi.2 haftadır televizyonumu kullanamadım.

  • Philips TV Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Tarafımıza 12.04.2013 tarihinde iletmiş olduğunuz e-mailinize istinaden gerekli incelemeniz başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza ayrıntılı bilgi aktarılacaktır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön