29 Ocak 2016 #4774122

Philips TV Servis Göndermemek İçin 40 Dereden Su Getiriliyor

Akıllı TV sık rastlanan problem kumanda etmeme sorunu anlaşılan. 2 kere açtım. 1.sinde arkadaşın dediği gibi yaptığımda, önce çözülür gibi oldu. Ancak yeni çalıştırdığımda aynı sorun gözüktü. Yine denilenleri yaptığımda hiç sonuç alamadım. 2. açtığımda arkadaşa yaptıklarımı anlattım.


Ama arkadaş ısrarla servise gidip kumandayı test ettirmemi söyledi. Ancak diğer akıllı kumandası ile önceleri kumanda ediyordum. Şimdi olmuyor diye ısrar ettim. O bana devamlı kumandayı söyledi. Ben pili denediğimi söyleyip ısrarcı oldum. Neyse zor bela servise ikna ettim. 3 gün içinde arayıp randevu alacaklarını söylediler. Kimse aramadı. Aynı kumandayı 32 aynı marka TV test ettiğimde normal çalışıyor.

Kamil 214 Okunma

Cevaplar

  • Kamil'in Teşekkür Mesajı09 Şubat 2016

    Müşteri hizmetleri yetkilisini ikna edesiye kadar oldukça uğraştım. Sorun yine tespit ettiğim gibi; televizyondan kaynaklandığı ortaya çıktı. Sistem yeniden yüklenerek sorun çözüldü. Müşteri hizmetleri kafasında ki kurguyu kabul ettirmek için bu kadar uğraşmasa iyi olur. Her şey siyah beyaz değil. Gri ve tonları da olabilir. İkinci olarak servis sabit telefondan randevu alsa daha iyi olur. Bilmediğim cep numaralarını o an için cevaplama imkanım olmamışsa sonra aramak istemiyorum. Yine de sorun çözüldüğü için servise teşekkür ederim.

  • Philips TV Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön