17 Ekim 2016 #6708028

Philips TV Ölü Piksel Olan TV'yi Değiştirmiyor

Aldığım TV de ölü piksel vardı. İki defa servis eve geldi, resim çekti merkeze gönderdi. Sonrasında ölü piksel olduğu, fakat % 100 olmamasından dolayı değişim yapılamayacağı bildirildi. Anlatmak istediğim yuvarlak cümleler ile firma değişim yapmamak üzerine programlanmış. Genel merkeze yazdığım yazıya da gelen yanıt aşağıdaki gibi. O kadar gayri ciddiyet içindeki sadece yazıklar olsun diyebiliyorum.


Değerli müşterimiz, tüketici danışma merkezimize göndermiş olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; cihazınız yetkili teknik
servisimiz tarafından incelenmiş, ilgili birimlere raporlanmıştır. Değişim talebiniz red edilmiş olup, firmamız tarafından farklı bir işlem yapılamamaktadır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız... Saygılarımızla Philips TV tüketici danışma merkezi 0 850 222 **.

Ömer 992 Okunma

Cevaplar

  • Ömer04 Kasım 2016

    Arkadaşlar ben verdiğim parayı haram ettim nasılsa onun bedelini öbür tarafta misliyle alırım. Başınızın ağrımasını istemiyorsanız Philips ürünlerini kesinlikle almayın. Satış sonrası sorun çözme ilgi alaka sıfır bile diyemeiyeceğim.

  • Ömer21 Ekim 2016

    Gelen şikateylerin tamamını okuyun hiç birine çözüm üretmişlermi. Tamamına verilen yanıt aynı.

  • Philips TV Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön