15 Kasım 2018
#11151504

Philips TV Müşteri Memnuniyeti Konusunda Kötü!

06.10.2013 tarihinde 6000 series 3D Ultra ince Smart LED TV
marka televizyon aldım.aldığım gün bir kampanya vardı, ürünü internetten kayıt ettirim garantisini 6 yıl olarak uzata biliyorduk ve bu işlemi detaylı bir şekilde yaptım ve garanti süresini 6 yıl uzattım. Bugün televizyon ile ilgili sıkıntı yaşadık ve bunun kontrolünü sağlamak istediğimde garantisinin 2 yıl olduğunu ve 6 yıla uzamadığını söylediler bana. Resmen benimle telefondaki arkadaş dalga geçti.


Ben internet sitesine girmişim ürünü kayıt etmişim ve bütün bunları 2013 yılında ben zevk için mi yaptım? İnsanları dönem dönem bu tarz şeylerle kandırıyorlar. Daha sonra TV için 6 yıl garantisini uzattığımı söylediğimde böyle bir şey görüntüleyemiyoruz diyorlar. Tamamen insan kandırmaca, kontrol mekanizmaları yok. Yıl olmuş 2018 ve biz hala kağıt veya belge saklamak zorunda mıyız?


Ayrıca internetten yapılan bir garanti uzatma işleminin kağıdını ben nasıl saklayabilirim? Philips'ten çok memnun ve herkese öven biriyken şuandan itibaren bütün yargılarım değişti. Kimseye bu markayı önermeyeceğim. Servis ücreti ve parça tamir ücretini 100 lirayken 1000 liralara fırlatan ve hiçbir şeyi garanti kapsamına almayan bir firma. Var olan garantiyi bile göremiyorlar! Umarım bu mesajımı bir Philips yetkilisi görür ve sorunumu çözmeme yardımcı olur. Sizlerden şikayetçiyim!

Hüray Hüray 2.898 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüray15 Kasım 2018

    Attığınız mail hiçbir anlam ifade etmiyor, sizler yalancısınız! Ben televizyonumun garanti süresini 6 yıla uzattım. İnternetten my Philips e girip böyle bir hakkımız vardı televizyonu aldığımızda. Ben bu hakkımı arıyorum! Bana yardımcı olmak yerine geçiştirmek için mail atıyorsunuz. Koskoca Philips, yazık.

  • Philips TV Temsilcisi15 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları